Tuloy vs Azkals H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Tuloy logosu
iç saha formu
L L L
PFL
Stadyum belli değil
Azkals logosu
deplasman formu
L L

AI Maç Analizi

Tuloy
Azkals

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Tuloy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.83
0.00
1.67
1.30
2.17
0.00
2.5 Üst katsayısı
5.00
5.00
5.00
2.00
1.67
2.50
KG VAR katsayısı
3.83
2.67
5.00
2.90
3.83
1.50
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Tuloy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L W L L L
L L L
L W L
vs
L L W L D
L W D
L L
2.5 Üst Formu
O O O O O
O O O
O O O
vs
O O U U U
O U U
O U
KG VAR Formu
N Y Y Y N
N Y N
Y Y Y
vs
Y N N N Y
Y N Y
N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
5.67 6.00 5.33 Tuloy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.83 2.67 3.00 Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tuloy +2.84
Tuloy +3.00
Tuloy +2.67
Tuloy +3.17
Tuloy +3.33
Tuloy +3.00
Tuloy +2.50
Tuloy +2.66
Tuloy +2.33
Maç başı ort. atılan gol
1.83 1.33 2.33 Tuloy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.67 1.33 0.00 Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tuloy +1.16
Tuloy +0.50
Tuloy +1.83
Tuloy +0.66
Eşit
Tuloy +1.33
Tuloy +1.66
Tuloy +1.00
Tuloy +2.33
Maç başı ort. yenen gol
3.83 4.67 3.00 Tuloy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.17 1.33 3.00 Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Eşit
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Tuloy
Azkals

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Tuloy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.83 1.33 2.33 0.67 1.33 0
Maç başı yenen gol 3.83 4.67 3 2.17 1.33 3
Maç başı toplam gol 5.67 6 5.33 2.83 2.67 3
KG VAR oranı 67% 33% 100% 33% 67% 0%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 17% 33% 0%
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca PFL maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Tuloy
Azkals

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Tuloy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

PFL

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.