Górnik Polkowice vs Goczałkowice Zdrój H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Górnik Polkowice logosu
iç saha formu
W W L L W
III Liga - Group 3
Stadion Górnik
Goczałkowice Zdrój logosu
deplasman formu
L D L L D

AI Maç Analizi

Górnik Polkowice
Goczałkowice Zdrój

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Górnik Polkowice (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Goczałkowice Zdrój (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.30
3.00
1.60
1.80
3.00
0.60
2.5 Üst katsayısı
3.50
4.00
3.00
2.00
2.00
2.00
KG VAR katsayısı
4.15
4.30
4.00
1.90
2.20
1.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Górnik Polkowice (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Goczałkowice Zdrój (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L D W
W W L L W
L D W L D
vs
L W L L D
L W W W L
L D L L D
2.5 Üst Formu
O O U U O
O O O U O
O U O O U
vs
O O U U U
U U O O U
O U O U U
KG VAR Formu
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
vs
N Y N N N
N N N Y N
Y N N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.70 3.00 2.40 Górnik Polkowice (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 2.60 2.00 Goczałkowice Zdrój (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Górnik Polkowice +0.40
Górnik Polkowice +0.10
Górnik Polkowice +0.70
Górnik Polkowice +0.70
Górnik Polkowice +0.40
Górnik Polkowice +1.00
Górnik Polkowice +0.10
Goczałkowice Zdrój +0.20
Górnik Polkowice +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.50 1.80 1.20 Górnik Polkowice (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 1.80 0.20 Goczałkowice Zdrój (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Górnik Polkowice +0.50
Goczałkowice Zdrój +0.30
Górnik Polkowice +1.30
Górnik Polkowice +0.80
Eşit
Górnik Polkowice +1.60
Górnik Polkowice +0.20
Goczałkowice Zdrój +0.60
Górnik Polkowice +1.00
Maç başı ort. yenen gol
1.20 1.20 1.20 Górnik Polkowice (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 0.80 1.80 Goczałkowice Zdrój (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Górnik Polkowice daha iyi
Goczałkowice Zdrój daha iyi
Górnik Polkowice daha iyi
Górnik Polkowice daha iyi
Goczałkowice Zdrój daha iyi
Górnik Polkowice daha iyi
Górnik Polkowice daha iyi
Goczałkowice Zdrój daha iyi
Górnik Polkowice daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Górnik Polkowice
Goczałkowice Zdrój

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Górnik Polkowice (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Goczałkowice Zdrój (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.5 1.8 1.2 1 1.8 0.2
Maç başı yenen gol 1.2 1.2 1.2 1.3 0.8 1.8
Maç başı toplam gol 2.7 3 2.4 2.3 2.6 2
KG VAR oranı 80% 80% 80% 20% 20% 20%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 40% 40% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca III Liga - Group 3 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Górnik Polkowice
Goczałkowice Zdrój

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Górnik Polkowice (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Goczałkowice Zdrój (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

III Liga - Group 3 · Group III

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Sparta Katowice 12 7 3 2 19:8 +11 24 D W W D L
2 Zagłębie Lubin II 12 6 6 0 24:14 +10 24 D W D D D
3 Odra Bytom Odrzański 12 7 3 2 13:6 +7 24 D W W L D
4 Zaglebie Sosnowiec 11 7 1 3 16:9 +7 22 L W W W W
5 Barycz Sułów 12 6 3 3 19:14 +5 21 W L D L D
6 ROW Rybnik 12 6 2 4 25:19 +6 20 D D W W W
7 Górnik Polkowice 12 5 3 4 23:19 +4 18 L L L D W
8 Karkonosze Jelenia Góra 12 5 3 4 13:9 +4 18 W L W L W
9 Miedź Legnica II 12 5 2 5 27:22 +5 17 W W L W W
10 Stilon Gorzów 12 4 4 4 20:19 +1 16 L D W W L
11 Warta Gorzów 12 3 5 4 11:18 -7 14 W L D D L
12 Stal Brzeg 12 3 3 6 19:18 +1 12 L W L L D
13 Goczałkowice Zdrój 12 3 3 6 11:16 -5 12 L W L L D
14 Kluczbork 11 4 0 7 10:18 -8 12 L W L L L
15 Polonia Nysa 12 3 2 7 13:24 -11 11 L L W L W
16 Ślęza Wrocław 12 3 1 8 18:28 -10 10 L L D W L
17 Rakow II 10 2 3 5 13:19 -6 9 D W D W L
18 Carina Gubin 12 2 3 7 8:22 -14 9 D L L W D
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Sparta Katowice 7 6 1 0 15:4 +11 19
2 Karkonosze Jelenia Góra 7 5 2 0 11:2 +9 17
3 ROW Rybnik 7 5 1 1 22:11 +11 16
4 Barycz Sułów 7 4 3 0 15:7 +8 15
5 Zagłębie Lubin II 6 4 2 0 11:5 +6 14
6 Górnik Polkowice 7 4 1 2 17:13 +4 13
7 Odra Bytom Odrzański 7 4 1 2 9:5 +4 13
8 Stal Brzeg 7 3 2 2 13:8 +5 11
9 Goczałkowice Zdrój 5 3 0 2 9:4 +5 9
10 Zaglebie Sosnowiec 3 3 0 0 6:1 +5 9
11 Stilon Gorzów 6 2 3 1 7:5 +2 9
12 Kluczbork 5 3 0 2 8:9 -1 9
13 Warta Gorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
14 Miedź Legnica II 6 2 1 3 10:8 +2 7
15 Carina Gubin 7 1 3 3 5:11 -6 6
16 Polonia Nysa 6 1 1 4 8:13 -5 4
17 Ślęza Wrocław 3 1 0 2 6:7 -1 3
18 Rakow II 4 0 2 2 2:6 -4 2
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Zaglebie Sosnowiec 8 4 1 3 10:8 +2 13
2 Odra Bytom Odrzański 5 3 2 0 4:1 +3 11
3 Zagłębie Lubin II 6 2 4 0 13:9 +4 10
4 Miedź Legnica II 6 3 1 2 17:14 +3 10
5 Stilon Gorzów 6 2 1 3 13:14 -1 7
6 Rakow II 6 2 1 3 11:13 -2 7
7 Polonia Nysa 6 2 1 3 5:11 -6 7
8 Ślęza Wrocław 9 2 1 6 12:21 -9 7
9 Barycz Sułów 5 2 0 3 4:7 -3 6
10 Warta Gorzów 6 1 3 2 7:13 -6 6
11 Górnik Polkowice 5 1 2 2 6:6 0 5
12 Sparta Katowice 5 1 2 2 4:4 0 5
13 ROW Rybnik 5 1 1 3 3:8 -5 4
14 Kluczbork 6 1 0 5 2:9 -7 3
15 Carina Gubin 5 1 0 4 3:11 -8 3
16 Goczałkowice Zdrój 7 0 3 4 2:12 -10 3
17 Stal Brzeg 5 0 1 4 6:10 -4 1
18 Karkonosze Jelenia Góra 5 0 1 4 2:7 -5 1

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.