Sokół Kolb. vs Wisła Kraków II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Sokół Kolb. logosu
iç saha formu
L W D D D
III Liga - Group 4
Stadion Kolbuszowa Dolna
Wisła Kraków II logosu
deplasman formu
W D D L

AI Maç Analizi

Sokół Kolb.
Wisła Kraków II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Sokół Kolb. (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wisła Kraków II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.40
1.90
0.90
2.17
2.30
2.00
2.5 Üst katsayısı
1.50
2.00
1.00
2.22
1.00
3.75
KG VAR katsayısı
2.95
3.30
2.60
2.89
2.90
2.88
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Sokół Kolb. (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wisła Kraków II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D D D D L
L W D D D
L D D D L
vs
L D D L W
W L L D W
W D D L
2.5 Üst Formu
U O U O U
O U U U O
U U U O U
vs
U O U O O
U U U U O
O U O O
KG VAR Formu
N Y Y Y N
Y N N Y Y
N Y N Y N
vs
N Y Y N Y
N N N Y Y
Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.00 2.20 1.80 Sokół Kolb. (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.40 1.80 3.00 Wisła Kraków II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wisła Kraków II +0.40
Sokół Kolb. +0.20
Wisła Kraków II +1.00
Wisła Kraków II +0.20
Sokół Kolb. +0.40
Wisła Kraków II +0.80
Wisła Kraków II +0.60
Eşit
Wisła Kraków II +1.20
Maç başı ort. atılan gol
0.90 1.20 0.60 Sokół Kolb. (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.03 0.80 1.25 Wisła Kraków II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wisła Kraków II +0.13
Sokół Kolb. +0.10
Wisła Kraków II +0.35
Sokół Kolb. +0.17
Sokół Kolb. +0.40
Wisła Kraków II +0.05
Wisła Kraków II +0.43
Wisła Kraków II +0.20
Wisła Kraków II +0.65
Maç başı ort. yenen gol
1.10 1.00 1.20 Sokół Kolb. (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.38 1.00 1.75 Wisła Kraków II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sokół Kolb. daha iyi
Wisła Kraków II daha iyi
Sokół Kolb. daha iyi
Sokół Kolb. daha iyi
Eşit
Sokół Kolb. daha iyi
Sokół Kolb. daha iyi
Wisła Kraków II daha iyi
Sokół Kolb. daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 9 maç Son 5 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Sokół Kolb.
Wisła Kraków II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sokół Kolb. (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wisła Kraków II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.9 1.2 0.6 1.03 0.8 1.25
Maç başı yenen gol 1.1 1 1.2 1.38 1 1.75
Maç başı toplam gol 2 2.2 1.8 2.4 1.8 3
KG VAR oranı 50% 60% 40% 45% 40% 50%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 23% 20% 25%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 9 maç Son 5 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca III Liga - Group 4 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Sokół Kolb.
Wisła Kraków II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sokół Kolb. (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wisła Kraków II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 9 maç Son 5 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

III Liga - Group 4 · Group IV

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Chełmianka Chełm 12 9 3 0 20:6 +14 30 D D W D W
2 KSZO 1929 12 6 5 1 21:9 +12 23 W D L D W
3 Naprzód 12 7 2 3 28:21 +7 23 W W W W W
4 Wisłoka Dębica 12 7 2 3 16:13 +3 23 W W W W D
5 Wiślanie Jaśkowice 12 6 2 4 19:12 +7 20 W D L L W
6 Czarni Połaniec 12 6 2 4 18:17 +1 20 W L D D L
7 Jarosław 12 5 2 5 28:22 +6 17 L W D L L
8 Hetman Zamosc 12 4 5 3 21:20 +1 17 L D W D W
9 Wisła Kraków II 12 4 4 4 15:17 -2 16 L D D L W
10 Korona Kielce II 12 4 2 6 27:27 0 14 D L W W W
11 Siarka Tarnobrzeg 12 4 2 6 15:19 -4 14 D W L L L
12 Busko-Zdroj 12 4 2 6 17:26 -9 14 L W L W L
13 Sokół Kolb. 12 2 7 3 12:13 -1 13 D D W D L
14 KS Wieczysta Krakow II 12 3 3 6 11:15 -4 12 L D L W D
15 Podlasie Biała Podlaska 12 3 3 6 10:17 -7 12 W L L D L
16 Star Starachowice 12 2 5 5 14:19 -5 11 L D W D L
17 Moravia Morawica 12 2 3 7 13:22 -9 9 L L D D D
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 2 2 8 12:22 -10 8 W L L L D
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Naprzód 7 5 1 1 16:10 +6 16
2 Chełmianka Chełm 6 5 1 0 10:4 +6 16
3 KSZO 1929 7 4 2 1 13:6 +7 14
4 Jarosław 7 4 1 2 20:11 +9 13
5 Hetman Zamosc 7 3 3 1 12:8 +4 12
6 Wisłoka Dębica 5 4 0 1 7:5 +2 12
7 Korona Kielce II 7 3 2 2 17:11 +6 11
8 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 12:7 +5 10
9 Busko-Zdroj 5 3 1 1 9:7 +2 10
10 Wisła Kraków II 7 3 1 3 9:9 0 10
11 Podlasie Biała Podlaska 5 2 3 0 7:5 +2 9
12 Star Starachowice 5 2 2 1 9:5 +4 8
13 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 2 2 3 8:9 -1 8
14 Czarni Połaniec 5 2 1 2 9:9 0 7
15 Sokół Kolb. 5 1 3 1 6:5 +1 6
16 Siarka Tarnobrzeg 5 2 0 3 5:6 -1 6
17 KS Wieczysta Krakow II 5 1 2 2 3:6 -3 5
18 Moravia Morawica 7 1 2 4 7:15 -8 5
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Chełmianka Chełm 6 4 2 0 10:2 +8 14
2 Czarni Połaniec 7 4 1 2 9:8 +1 13
3 Wisłoka Dębica 7 3 2 2 9:8 +1 11
4 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 7:5 +2 10
5 KSZO 1929 5 2 3 0 8:3 +5 9
6 Siarka Tarnobrzeg 7 2 2 3 10:13 -3 8
7 Naprzód 5 2 1 2 12:11 +1 7
8 KS Wieczysta Krakow II 7 2 1 4 8:9 -1 7
9 Sokół Kolb. 7 1 4 2 6:8 -2 7
10 Wisła Kraków II 5 1 3 1 6:8 -2 6
11 Hetman Zamosc 5 1 2 2 9:12 -3 5
12 Moravia Morawica 5 1 1 3 6:7 -1 4
13 Jarosław 5 1 1 3 8:11 -3 4
14 Busko-Zdroj 7 1 1 5 8:19 -11 4
15 Korona Kielce II 5 1 0 4 10:16 -6 3
16 Star Starachowice 7 0 3 4 5:14 -9 3
17 Podlasie Biała Podlaska 7 1 0 6 3:12 -9 3
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 0 0 5 4:13 -9 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.