CSA Steaua Bucureşti vs CS Dinamo București H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

CSA Steaua Bucureşti logosu
iç saha formu
L L D D W
Liga II
Stadionul Steaua
CS Dinamo București logosu
deplasman formu
L L W L L

AI Maç Analizi

CSA Steaua Bucureşti
CS Dinamo București

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

CSA Steaua Bucureşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS Dinamo București (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.95
1.60
0.30
0.80
0.60
1.00
2.5 Üst katsayısı
4.00
5.00
3.00
3.50
2.00
5.00
KG VAR katsayısı
3.95
5.00
2.90
3.95
3.60
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

CSA Steaua Bucureşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS Dinamo București (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D L W D
L L D D W
L L L L D
vs
L L L L D
D L L L D
L L W L L
2.5 Üst Formu
O O O O U
O O O O O
U O O O U
vs
U O O O O
U U U O O
O O O O O
KG VAR Formu
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N Y N Y
vs
N N Y Y Y
Y N N Y Y
Y Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.00 3.40 2.60 CSA Steaua Bucureşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.20 3.00 5.40 CS Dinamo București (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS Dinamo București +1.20
Eşit
CS Dinamo București +2.40
CS Dinamo București +0.80
CSA Steaua Bucureşti +0.40
CS Dinamo București +2.00
CS Dinamo București +1.60
CS Dinamo București +0.40
CS Dinamo București +2.80
Maç başı ort. atılan gol
1.00 1.60 0.40 CSA Steaua Bucureşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.00 1.40 CS Dinamo București (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS Dinamo București +0.20
Eşit
CS Dinamo București +0.40
CSA Steaua Bucureşti +0.40
CSA Steaua Bucureşti +0.60
CSA Steaua Bucureşti +0.20
CS Dinamo București +0.80
CS Dinamo București +0.60
CS Dinamo București +1.00
Maç başı ort. yenen gol
2.00 1.80 2.20 CSA Steaua Bucureşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.00 2.00 4.00 CS Dinamo București (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSA Steaua Bucureşti daha iyi
Eşit
CSA Steaua Bucureşti daha iyi
CSA Steaua Bucureşti daha iyi
CSA Steaua Bucureşti daha iyi
CSA Steaua Bucureşti daha iyi
CSA Steaua Bucureşti daha iyi
CS Dinamo București daha iyi
CSA Steaua Bucureşti daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

CSA Steaua Bucureşti
CS Dinamo București

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CSA Steaua Bucureşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS Dinamo București (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1 1.6 0.4 1.2 1 1.4
Maç başı yenen gol 2 1.8 2.2 3 2 4
Maç başı toplam gol 3 3.4 2.6 4.2 3 5.4
KG VAR oranı 70% 100% 40% 70% 60% 80%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga II maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
CSA Steaua Bucureşti
CS Dinamo București

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CSA Steaua Bucureşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS Dinamo București (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga II

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.