Metaloglobus vs Dumbrăviţa H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Metaloglobus logosu
iç saha formu
D W L D L
Liga II
Clinceni - Arena 1
Dumbrăviţa logosu
deplasman formu
L L D L L

AI Maç Analizi

Metaloglobus
Dumbrăviţa

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Metaloglobus (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dumbrăviţa (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.00
1.60
2.50
0.45
0.60
0.30
2.5 Üst katsayısı
3.33
3.00
3.75
2.00
0.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.67
3.30
4.13
3.60
2.90
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Metaloglobus (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dumbrăviţa (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L D W L
D W L D L
L W L W
vs
L L L L L
D D L L L
L L D L L
2.5 Üst Formu
O O U U O
U O O U O
O O O U
vs
U O U U O
U U U U U
O U O O O
KG VAR Formu
Y Y Y N N
N Y Y Y N
Y Y Y N
vs
N Y N N Y
Y Y N N N
Y N Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.93 2.60 3.25 Metaloglobus (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.80 1.80 3.80 Dumbrăviţa (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metaloglobus +0.13
Metaloglobus +1.13
Dumbrăviţa +0.87
Dumbrăviţa +0.20
Metaloglobus +0.80
Dumbrăviţa +1.20
Metaloglobus +0.45
Metaloglobus +1.45
Dumbrăviţa +0.55
Maç başı ort. atılan gol
1.25 1.00 1.50 Metaloglobus (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.70 0.40 1.00 Dumbrăviţa (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metaloglobus +0.55
Metaloglobus +0.85
Metaloglobus +0.25
Metaloglobus +0.30
Metaloglobus +0.60
Eşit
Metaloglobus +0.80
Metaloglobus +1.10
Metaloglobus +0.50
Maç başı ort. yenen gol
1.68 1.60 1.75 Metaloglobus (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 1.40 2.80 Dumbrăviţa (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metaloglobus daha iyi
Dumbrăviţa daha iyi
Metaloglobus daha iyi
Metaloglobus daha iyi
Dumbrăviţa daha iyi
Metaloglobus daha iyi
Metaloglobus daha iyi
Dumbrăviţa daha iyi
Metaloglobus daha iyi
Son 9 maç Son 5 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Metaloglobus
Dumbrăviţa

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Metaloglobus (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dumbrăviţa (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.25 1 1.5 0.7 0.4 1
Maç başı yenen gol 1.68 1.6 1.75 2.1 1.4 2.8
Maç başı toplam gol 2.93 2.6 3.25 2.8 1.8 3.8
KG VAR oranı 68% 60% 75% 60% 40% 80%
Gol yememe oranı 23% 20% 25% 0% 0% 0%
Son 9 maç Son 5 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga II maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Metaloglobus
Dumbrăviţa

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Metaloglobus (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dumbrăviţa (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 9 maç Son 5 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga II

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.