Slatina vs ASA Targu Mures H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Slatina logosu
iç saha formu
D W W W W
Liga II
Stadionul 1 Mai
ASA Targu Mures logosu
deplasman formu
L D L D L

AI Maç Analizi

Slatina
ASA Targu Mures

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Slatina (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASA Targu Mures (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.80
4.30
3.30
1.95
3.30
0.60
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
2.50
2.00
3.00
KG VAR katsayısı
2.95
3.30
2.60
3.60
3.60
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Slatina (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASA Targu Mures (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W W W L
D W W W W
W W D W L
vs
L W D W L
D L W W W
L D L D L
2.5 Üst Formu
U O U O O
U O U O O
O U U U O
vs
O O O O U
U U U O O
O U O O U
KG VAR Formu
N Y N Y Y
N Y N Y Y
Y N N N Y
vs
N Y Y Y N
Y N N Y Y
Y Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.60 3.20 2.00 Slatina (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.00 3.40 2.60 ASA Targu Mures (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASA Targu Mures +0.40
ASA Targu Mures +0.80
Eşit
Slatina +0.20
ASA Targu Mures +0.20
Slatina +0.60
ASA Targu Mures +1.00
ASA Targu Mures +1.40
ASA Targu Mures +0.60
Maç başı ort. atılan gol
1.80 2.40 1.20 Slatina (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.80 0.80 ASA Targu Mures (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Slatina +0.50
Eşit
Slatina +1.00
Slatina +1.10
Slatina +0.60
Slatina +1.60
ASA Targu Mures +0.10
ASA Targu Mures +0.60
Slatina +0.40
Maç başı ort. yenen gol
0.80 0.80 0.80 Slatina (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.70 1.60 1.80 ASA Targu Mures (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Slatina daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Slatina
ASA Targu Mures

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Slatina (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASA Targu Mures (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.8 2.4 1.2 1.3 1.8 0.8
Maç başı yenen gol 0.8 0.8 0.8 1.7 1.6 1.8
Maç başı toplam gol 2.6 3.2 2 3 3.4 2.6
KG VAR oranı 50% 60% 40% 60% 60% 60%
Gol yememe oranı 50% 40% 60% 10% 20% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga II maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Slatina
ASA Targu Mures

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Slatina (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASA Targu Mures (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga II

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.