Raith Rovers vs Partick H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Raith Rovers logosu
iç saha formu
D W W L W
Championship
Stark's Park
Partick logosu
deplasman formu
W D L W W

AI Maç Analizi

Raith Rovers
Partick

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Raith Rovers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Partick (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.95
3.30
2.60
3.45
3.60
3.30
2.5 Üst katsayısı
1.00
1.00
1.00
1.00
1.00
1.00
KG VAR katsayısı
2.40
2.20
2.60
1.90
0.90
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Raith Rovers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Partick (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L W W D
D W W L W
L W D W D
vs
L D W W W
W D W D W
W D L W W
2.5 Üst Formu
U U O U U
U U O U U
U U U O U
vs
U U O O U
U U U U O
U U U O U
KG VAR Formu
N N Y N Y
Y N N N N
N N N Y Y
vs
N N N Y N
N N N N N
N Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.00 2.40 1.60 Raith Rovers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.20 1.60 Partick (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Raith Rovers +0.60
Raith Rovers +0.80
Raith Rovers +0.40
Raith Rovers +1.00
Raith Rovers +1.20
Raith Rovers +0.80
Raith Rovers +0.20
Raith Rovers +0.40
Eşit
Maç başı ort. atılan gol
1.40 1.80 1.00 Raith Rovers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 1.20 1.00 Partick (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Raith Rovers +0.30
Raith Rovers +0.20
Raith Rovers +0.40
Raith Rovers +0.70
Raith Rovers +0.60
Raith Rovers +0.80
Partick +0.10
Partick +0.20
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
0.60 0.60 0.60 Raith Rovers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.30 0.00 0.60 Partick (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Partick daha iyi
Partick daha iyi
Eşit
Partick daha iyi
Partick daha iyi
Eşit
Partick daha iyi
Partick daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Raith Rovers
Partick

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Raith Rovers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Partick (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.4 1.8 1 1.1 1.2 1
Maç başı yenen gol 0.6 0.6 0.6 0.3 0 0.6
Maç başı toplam gol 2 2.4 1.6 1.4 1.2 1.6
KG VAR oranı 30% 20% 40% 20% 0% 40%
Gol yememe oranı 50% 60% 40% 70% 100% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Championship maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Raith Rovers
Partick

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Raith Rovers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Partick (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Championship · Division1

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.