Stenhousemuir vs Dunfermline H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Stenhousemuir logosu
iç saha formu
W W W W D
Championship
Ochilview Park
Dunfermline logosu
deplasman formu
D L D W D

AI Maç Analizi

Stenhousemuir
Dunfermline

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Stenhousemuir (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dunfermline (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.80
4.30
3.30
2.25
2.60
1.90
2.5 Üst katsayısı
0.50
1.00
0.00
0.00
0.00
0.00
KG VAR katsayısı
2.55
2.90
2.20
2.25
1.90
2.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Stenhousemuir (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dunfermline (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W W L D
W W W W D
D W W W L
vs
D W W D D
L D W W D
D L D W D
2.5 Üst Formu
U U U U U
U O U U U
U U U U U
vs
U U U U U
U U U U U
U U U U U
KG VAR Formu
N N N N Y
N Y N N Y
Y N N N N
vs
Y N N Y N
N Y N N N
N N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
1.80 2.00 1.60 Stenhousemuir (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.40 1.40 Dunfermline (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Stenhousemuir +0.40
Stenhousemuir +0.40
Stenhousemuir +0.40
Stenhousemuir +0.60
Stenhousemuir +0.60
Stenhousemuir +0.60
Stenhousemuir +0.20
Stenhousemuir +0.20
Stenhousemuir +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.30 1.60 1.00 Stenhousemuir (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.70 0.80 0.60 Dunfermline (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Stenhousemuir +0.60
Stenhousemuir +0.50
Stenhousemuir +0.70
Stenhousemuir +0.90
Stenhousemuir +0.80
Stenhousemuir +1.00
Stenhousemuir +0.30
Stenhousemuir +0.20
Stenhousemuir +0.40
Maç başı ort. yenen gol
0.50 0.40 0.60 Stenhousemuir (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.70 0.60 0.80 Dunfermline (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Stenhousemuir daha iyi
Stenhousemuir daha iyi
Stenhousemuir daha iyi
Stenhousemuir daha iyi
Stenhousemuir daha iyi
Stenhousemuir daha iyi
Stenhousemuir daha iyi
Eşit
Stenhousemuir daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Stenhousemuir
Dunfermline

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stenhousemuir (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dunfermline (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.3 1.6 1 0.7 0.8 0.6
Maç başı yenen gol 0.5 0.4 0.6 0.7 0.6 0.8
Maç başı toplam gol 1.8 2 1.6 1.4 1.4 1.4
KG VAR oranı 30% 40% 20% 30% 20% 40%
Gol yememe oranı 60% 60% 60% 50% 60% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Championship maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Stenhousemuir
Dunfermline

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stenhousemuir (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dunfermline (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Championship · Division1

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.