Cove Rangers vs Montrose H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Cove Rangers logosu
iç saha formu
D W D L D
League One
Balmoral Stadium
Montrose logosu
deplasman formu
L W W L D

AI Maç Analizi

Cove Rangers
Montrose

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Cove Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Montrose (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.95
1.90
0.00
2.65
3.00
2.30
2.5 Üst katsayısı
2.00
1.00
3.00
4.00
5.00
3.00
KG VAR katsayısı
2.75
2.60
2.90
2.90
2.90
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Cove Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Montrose (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L D L
D W D L D
L L L L L
vs
W W L L D
L W W W L
L W W L D
2.5 Üst Formu
O U O U U
U O U U U
O U O O U
vs
O O U O U
O O O O O
O O O U U
KG VAR Formu
Y N Y Y N
N N Y N Y
N N Y Y N
vs
Y Y N N Y
N N Y Y N
N N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.50 1.80 3.20 Cove Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.10 3.80 2.40 Montrose (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Montrose +0.60
Montrose +1.30
Cove Rangers +0.10
Montrose +1.30
Montrose +2.00
Montrose +0.60
Cove Rangers +0.10
Montrose +0.60
Cove Rangers +0.80
Maç başı ort. atılan gol
0.90 1.00 0.80 Cove Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.40 1.20 Montrose (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Montrose +0.40
Montrose +0.50
Montrose +0.30
Montrose +0.30
Montrose +0.40
Montrose +0.20
Montrose +0.50
Montrose +0.60
Montrose +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.60 0.80 2.40 Cove Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.80 2.40 1.20 Montrose (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Cove Rangers daha iyi
Cove Rangers daha iyi
Montrose daha iyi
Cove Rangers daha iyi
Cove Rangers daha iyi
Cove Rangers daha iyi
Montrose daha iyi
Eşit
Montrose daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Cove Rangers
Montrose

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Cove Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Montrose (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.9 1 0.8 1.3 1.4 1.2
Maç başı yenen gol 1.6 0.8 2.4 1.8 2.4 1.2
Maç başı toplam gol 2.5 1.8 3.2 3.1 3.8 2.4
KG VAR oranı 40% 40% 40% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 20% 40% 0% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca League One maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Cove Rangers
Montrose

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Cove Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Montrose (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

League One · Division2

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Ross County 10 9 1 0 38:6 +32 28 W W W W W
2 Hamilton Academical 10 9 1 0 23:3 +20 28 W W W W W
3 East Kilbride 11 5 3 3 20:15 +5 18 W W W D D
4 Montrose 11 5 1 5 14:20 -6 16 W W L L D
5 Airdrie United 11 3 4 4 10:15 -5 13 W W W D L
6 Alloa Athletic 11 3 3 5 12:13 -1 12 L L L L W
7 Peterhead 11 3 1 7 9:17 -8 10 L L L L W
8 Queen of the South 11 3 1 7 12:34 -22 10 L L W W L
9 East Fife 11 1 6 4 8:14 -6 9 D L L D L
10 Cove Rangers 11 1 3 7 9:18 -9 6 L L L D L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Promotion - Play Offs)
  • League One (Promotion - Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Hamilton Academical 5 5 0 0 12:2 +10 15
2 Ross County 4 4 0 0 18:2 +16 12
3 East Kilbride 6 3 2 1 14:6 +8 11
4 Montrose 5 3 0 2 7:12 -5 9
5 Airdrie United 6 2 2 2 5:6 -1 8
6 Queen of the South 6 2 1 3 8:15 -7 7
7 Cove Rangers 5 1 3 1 5:4 +1 6
8 Peterhead 6 2 0 4 5:8 -3 6
9 Alloa Athletic 5 1 2 2 5:6 -1 5
10 East Fife 6 1 2 3 5:10 -5 5
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Ross County 6 5 1 0 20:4 +16 16
2 Hamilton Academical 5 4 1 0 11:1 +10 13
3 Alloa Athletic 6 2 1 3 7:7 0 7
4 Montrose 6 2 1 3 7:8 -1 7
5 East Kilbride 5 2 1 2 6:9 -3 7
6 Airdrie United 5 1 2 2 5:9 -4 5
7 East Fife 5 0 4 1 3:4 -1 4
8 Peterhead 5 1 1 3 4:9 -5 4
9 Queen of the South 5 1 0 4 4:19 -15 3
10 Cove Rangers 6 0 0 6 4:14 -10 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.