ST Mirren vs Rangers H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

ST Mirren logosu
iç saha formu
L W D L L
Premiership
The SMISA Stadium
Rangers logosu
deplasman formu
D W W W D

AI Maç Analizi

ST Mirren
Rangers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.65
1.30
2.00
3.80
4.00
3.60
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
2.50
3.00
2.00
KG VAR katsayısı
2.55
2.90
2.20
3.60
3.60
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L L L
L W D L L
W W L L L
vs
W W W W D
W L W W W
D W W W D
2.5 Üst Formu
O U O O O
U U O O O
U U U O O
vs
U U U O O
O O U U O
U U O U O
KG VAR Formu
Y N N N Y
N N Y Y N
N N N N Y
vs
N N N Y Y
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.80 3.00 2.60 ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.60 3.00 2.20 Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ST Mirren +0.20
Rangers +0.20
ST Mirren +0.60
ST Mirren +0.40
Eşit
ST Mirren +0.80
Eşit
Rangers +0.40
ST Mirren +0.40
Maç başı ort. atılan gol
0.90 1.00 0.80 ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.70 2.00 1.40 Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rangers +0.80
Rangers +1.10
Rangers +0.50
Rangers +0.70
Rangers +1.00
Rangers +0.40
Rangers +0.90
Rangers +1.20
Rangers +0.60
Maç başı ort. yenen gol
1.90 2.00 1.80 ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.90 1.00 0.80 Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Rangers daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

ST Mirren
Rangers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.9 1 0.8 1.7 2 1.4
Maç başı yenen gol 1.9 2 1.8 0.9 1 0.8
Maç başı toplam gol 2.8 3 2.6 2.6 3 2.2
KG VAR oranı 30% 40% 20% 60% 60% 60%
Gol yememe oranı 30% 20% 40% 40% 40% 40%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Premiership maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
ST Mirren
Rangers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
ST Mirren
Rangers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

ST Mirren (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rangers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Premiership · Premier League

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Celtic 8 7 0 1 16:4 +12 21 W W W L W
2 Rangers 9 6 2 1 13:7 +6 20 W W W W D
3 Heart Of Midlothian 8 5 1 2 19:8 +11 16 W W L D W
4 Dundee 9 4 2 3 13:10 +3 14 D L W W D
5 ST Johnstone 9 3 3 3 11:11 0 12 W L D W D
6 Dundee Utd 9 3 3 3 11:12 -1 12 L D W W D
7 Aberdeen 9 3 2 4 10:10 0 11 D W D L W
8 ST Mirren 9 3 1 5 9:17 -8 10 L L L L L
9 Falkirk 9 2 3 4 9:12 -3 9 D W D L W
10 Motherwell 9 2 2 5 11:16 -5 8 L L L L L
11 Kilmarnock 9 2 2 5 10:20 -10 8 D W D L W
12 Hibernian 9 2 1 6 9:14 -5 7 L L D L L
  • Promotion - Premiership (Championship Group)
  • Premiership (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Heart Of Midlothian 4 4 0 0 13:2 +11 12
2 Celtic 4 3 0 1 6:2 +4 9
3 Rangers 4 3 0 1 6:3 +3 9
4 Dundee 5 2 2 1 8:6 +2 8
5 ST Johnstone 5 2 2 1 8:7 +1 8
6 Aberdeen 5 2 1 2 5:4 +1 7
7 Dundee Utd 4 1 2 1 3:4 -1 5
8 ST Mirren 4 1 1 2 5:8 -3 4
9 Motherwell 4 1 1 2 3:6 -3 4
10 Kilmarnock 5 1 1 3 5:13 -8 4
11 Falkirk 4 1 0 3 4:7 -3 3
12 Hibernian 5 0 1 4 4:9 -5 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Celtic 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Rangers 5 3 2 0 7:4 +3 11
3 Dundee Utd 5 2 1 2 8:8 0 7
4 Dundee 4 2 0 2 5:4 +1 6
5 Falkirk 5 1 3 1 5:5 0 6
6 Hibernian 4 2 0 2 5:5 0 6
7 ST Mirren 5 2 0 3 4:9 -5 6
8 Heart Of Midlothian 4 1 1 2 6:6 0 4
9 Aberdeen 4 1 1 2 5:6 -1 4
10 ST Johnstone 4 1 1 2 3:4 -1 4
11 Motherwell 5 1 1 3 8:10 -2 4
12 Kilmarnock 4 1 1 2 5:7 -2 4

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

ST Mirren

Teknik direktör: Craig McLeish

4-2-3-1
1 J. Chapman
47 C. Ramsay
22 M. Fraser
13 A. Gogić
3 D. John
8 R. Carr
48 P. Nsio
16 L. Thomas
88 K. Phillips
19 Ismeal Kabia
9 Eseosa Sule

Yedekler

  • 23C. MochrieM
  • 10SamuM
  • 30F. TaylorM
  • 6Louis JacksonD
  • 37C. McEvoyM
  • 53Henry FieldsonD
  • 4L. DonnellyM
  • 35Grant TamoseviciusG
  • 20J. YoungF

Rangers

Teknik direktör: D. McInnes

4-2-3-1
1 I. Pandur
21 D. Sterling
24 O. Makhanya
37 E. Fernandez
29 J. Penrice
6 D. Neil
43 N. Raskin
26 B. Bouanani
10 Minsu Kim
23 D. Gassama
20 R. Naderi

Yedekler

  • 52Findlay CurtisF
  • 4B. GodfreyD
  • 31L. KellyG
  • 19K. KelsyF
  • 28B. MiovskiF
  • 18K. NedeljkovićD
  • 25T. RommensD
  • 42T. ChukwuaniM
  • 22V. DragojevićM