Lochin vs Metalourg H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Lochin logosu
iç saha formu
W W D L W
Pro League A
Stadyum belli değil
Metalourg logosu
deplasman formu
L W W W W

AI Maç Analizi

Lochin
Metalourg

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Lochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metalourg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.65
3.30
2.00
3.80
3.60
4.00
2.5 Üst katsayısı
3.00
3.00
3.00
2.50
1.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.60
2.90
2.90
2.90
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Lochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metalourg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L L W W
W W D L W
L L W L W
vs
W W W W D
W D W W D
L W W W W
2.5 Üst Formu
U U O O O
O U U O O
O O U U O
vs
O O U U U
O U U U U
U O O O O
KG VAR Formu
Y N N Y Y
Y N Y N Y
N Y N N Y
vs
N Y N N Y
N Y N N Y
N Y N N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.10 2.40 3.80 Lochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.80 2.20 3.40 Metalourg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lochin +0.30
Lochin +0.90
Metalourg +0.30
Metalourg +0.40
Lochin +0.20
Metalourg +1.00
Lochin +1.00
Lochin +1.60
Lochin +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.40 1.20 1.60 Lochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 1.80 2.60 Metalourg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metalourg +0.80
Metalourg +0.40
Metalourg +1.20
Metalourg +1.00
Metalourg +0.60
Metalourg +1.40
Metalourg +0.60
Metalourg +0.20
Metalourg +1.00
Maç başı ort. yenen gol
1.70 1.20 2.20 Lochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.60 0.40 0.80 Metalourg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Metalourg daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Lochin
Metalourg

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Lochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metalourg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.4 1.2 1.6 2.2 1.8 2.6
Maç başı yenen gol 1.7 1.2 2.2 0.6 0.4 0.8
Maç başı toplam gol 3.1 2.4 3.8 2.8 2.2 3.4
KG VAR oranı 50% 60% 40% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 50% 60% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Pro League A maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Lochin
Metalourg

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Lochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Metalourg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Pro League A

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Aral 22 17 4 1 47:14 +33 55 W D W W W
2 Shortan 22 14 4 4 39:21 +18 46 W W W W D
3 Metalourg 22 13 5 4 50:17 +33 44 W W W W D
4 FarDu 22 11 7 4 39:32 +7 40 D W W D L
5 Gazalkent 22 11 5 6 41:26 +15 38 D D W W W
6 Lochin 22 11 5 6 34:26 +8 38 D L L W W
7 Kattaqurgon 21 11 3 7 27:20 +7 36 L L L W W
8 Olimpik-Mobiuz 20 9 5 6 37:24 +13 32 W L W D L
9 Respublika FA 21 8 4 9 30:30 0 28 W L W W W
10 Yaypan 22 7 4 11 26:40 -14 25 L D L L W
11 Jayxun 22 7 3 12 24:30 -6 24 W W L L L
12 Pakhtakor II 22 3 1 18 16:51 -35 10 L L L L L
13 BuxDu 22 3 1 18 19:56 -37 10 L L L L L
14 Qiziriq 22 1 1 20 12:54 -42 4 L L L L L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Aral 11 11 0 0 25:3 +22 33
2 FarDu 11 7 3 1 28:13 +15 24
3 Metalourg 11 6 5 0 25:6 +19 23
4 Shortan 11 7 2 2 17:9 +8 23
5 Olimpik-Mobiuz 11 5 4 2 19:14 +5 19
6 Lochin 11 5 4 2 16:11 +5 19
7 Kattaqurgon 10 5 1 4 14:15 -1 16
8 Yaypan 11 5 0 6 15:22 -7 15
9 Jayxun 11 4 2 5 15:14 +1 14
10 Gazalkent 11 3 2 6 10:14 -4 11
11 Respublika FA 10 3 2 5 11:19 -8 11
12 BuxDu 12 3 1 8 15:30 -15 10
13 Pakhtakor II 11 2 0 9 8:26 -18 6
14 Qiziriq 10 0 0 10 4:23 -19 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Gazalkent 11 8 3 0 31:12 +19 27
2 Shortan 11 7 2 2 22:12 +10 23
3 Aral 11 6 4 1 22:11 +11 22
4 Metalourg 11 7 0 4 25:11 +14 21
5 Kattaqurgon 11 6 2 3 13:5 +8 20
6 Lochin 11 6 1 4 18:15 +3 19
7 Respublika FA 11 5 2 4 19:11 +8 17
8 FarDu 11 4 4 3 11:19 -8 16
9 Olimpik-Mobiuz 9 4 1 4 18:10 +8 13
10 Yaypan 11 2 4 5 11:18 -7 10
11 Jayxun 11 3 1 7 9:16 -7 10
12 Pakhtakor II 11 1 1 9 8:25 -17 4
13 Qiziriq 12 1 1 10 8:31 -23 4
14 BuxDu 10 0 0 10 4:26 -22 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.