-
AC Milan
Bologna
4.00 2.004.00 1.002.90 2.20AC Milan Bologna Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Venezia
Inter
1.25 3.601.25 3.002.38 4.30Venezia Inter Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Parma
Udinese
2.30 3.002.00 4.002.90 3.60Parma Udinese Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Genoa
Juventus
2.30 3.303.00 1.004.30 2.90Genoa Juventus Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Monza
Napoli
3.33 1.605.00 1.003.83 3.60Monza Napoli Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
RB Bragantino
Chapecoense-sc
2.30 1.302.00 3.003.60 3.60RB Bragantino Chapecoense-sc Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Fluminense
Internacional
4.00 1.304.00 2.003.60 3.60Fluminense Internacional Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Santos
Palmeiras
1.90 1.903.00 1.004.30 2.30Santos Palmeiras Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Inter Miami
FC Cincinnati
2.90 2.304.00 4.003.60 3.60Inter Miami FC Cincinnati Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
New York City FC
Atlanta United FC
0.60 3.602.00 3.003.30 2.60New York City FC Atlanta United FC Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
New England Revolution
New York Red Bulls
2.30 2.302.00 1.002.90 1.90New England Revolution New York Red Bulls Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Charlotte
CF Montreal
3.30 0.303.00 2.003.30 3.60Charlotte CF Montreal Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Toronto FC
DC United
2.90 0.304.00 5.005.00 4.30Toronto FC DC United Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
AI Tipster Premium
Premium erişimin kilidini aç
Her maç için tüm tahminler ve maç istatistiklerinin tamamı, sadece bir önizleme değil.
- Yaklaşan tüm tahminler İlk birkaçı değil, tüm tahminler
- Oyun istatistikleri Her takım için korner, kart, ofsayt ve faul
- Üst/Alt istatistikleri 0.5 ile 4.5 arası gol oranları, atılan ve yenen
- Sınırsız canlı bildirimler Her canlı bildirimde tüm maç detaylarını al, günde sadece 3 değil
- Her yeni özellik Yeni istatistikler ve araçlar eklendiği anda
Abone Ol
- Güvenli ödeme
- İstediğin zaman iptal et
-
IF Brommapojkarna
BK Hacken
3.00 3.302.00 3.002.90 1.20IF Brommapojkarna BK Hacken Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Degerfors IF
Vasteras SK FK
2.00 2.002.00 4.002.20 2.90Degerfors IF Vasteras SK FK Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
IFK Goteborg
Djurgardens IF
4.30 5.002.00 1.003.60 1.50IFK Goteborg Djurgardens IF Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Halmstad
Malmo FF
2.00 3.301.00 1.002.20 1.90Halmstad Malmo FF Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Pisa
Palermo
2.50 3.603.75 2.004.13 4.30Pisa Palermo Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Juve Stabia
Hellas Verona
2.60 0.502.00 3.332.90 5.00Juve Stabia Hellas Verona Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Carrarese
Arezzo
1.30 3.753.00 3.753.60 3.25Carrarese Arezzo Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Celtic
Dundee Utd
4.00 2.303.00 4.002.90 2.20Celtic Dundee Utd Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
ST Mirren
Hibernian
2.30 2.004.00 3.003.60 3.60ST Mirren Hibernian Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Aberdeen
Falkirk
2.30 1.902.00 2.002.60 4.00Aberdeen Falkirk Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Dundee
Kilmarnock
2.60 1.303.00 3.004.30 2.60Dundee Kilmarnock Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Heart Of Midlothian
Rangers
5.00 3.605.00 2.003.60 3.60Heart Of Midlothian Rangers Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
ST Johnstone
Motherwell
2.60 1.302.00 4.004.30 4.30ST Johnstone Motherwell Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Universitario
Sport Boys
2.90 1.604.00 1.004.30 3.60Universitario Sport Boys Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Sporting Cristal
Alianza Lima
5.00 2.204.00 2.003.60 5.00Sporting Cristal Alianza Lima Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
FBC Melgar
Comerciantes Unidos
2.60 1.303.00 4.004.30 4.30FBC Melgar Comerciantes Unidos Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Alianza Atletico
Deportivo Garcilaso
4.00 2.304.00 1.004.30 1.90Alianza Atletico Deportivo Garcilaso Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Cienciano
Atletico Grau
2.60 1.301.00 4.002.60 4.00Cienciano Atletico Grau Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Club Deportivo Los Chankas
Cusco
2.00 2.005.00 5.004.30 5.00Club Deportivo Los Chankas Cusco Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
ADT
UCV Moquegua
1.60 2.002.00 1.003.30 1.50ADT UCV Moquegua Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
FC Cajamarca
UTC Cajamarca
0.00 0.004.00 3.004.30 3.60FC Cajamarca UTC Cajamarca Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Banfield Res.
Argentinos Juniors Res.
1.60 1.302.00 1.004.30 2.90 -
Colón Res.
San Martín San Juan Res.
1.00 1.003.00 4.003.60 2.90 -
Estudiantes La Plata Res
Deportivo Riestra Res.
3.30 2.004.00 1.004.30 2.20 -
San Lorenzo Res.
River Plate Res.
2.30 2.602.00 3.002.90 3.30 -
Tigre Res.
Racing Club Res.
2.00 1.902.00 4.002.90 3.60 -
Gimnasia Mendoza 2
Unión Santa Fe Res.
2.60 1.301.00 3.002.60 2.90 -
Central Córdoba SdE Res.
Independiente Riva. Res.
1.30 1.303.00 4.004.30 3.60
Bu filtrelere uyan maç yok.