Logo van Tuloy

Tuloy

Vlag van Filipijnen Filipijnen • PFL
L W L L L Recente vorm

Volgende wedstrijd

PFL •

VS
Logo van Tuloy Tuloy
Stadion nog onbekend Wedstrijdvoorbeschouwing

Teamvorm

Laatste 6 wedstrijden

L L W L L L
Gewonnen 1 17%
Gelijk 0 0%
Verloren 5 83%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 1.83
Doelpunten tegen/wedstrijd 3.83
Winstpercentage 17%
BTS-percentage 67%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 6 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.33
Doelpunten tegen/wedstrijd 4.67
Winstpercentage 0%
BTS-percentage 33%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 3 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 2.33
Doelpunten tegen/wedstrijd 3
Winstpercentage 33%
BTS-percentage 100%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 3 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 67%
BTS 67%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 67%
BTS 33%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 67%
BTS 100%

Stand

PFL

De stand van deze competitie wordt niet bijgehouden.

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Thuis vs uit

Thuis Stadion nog onbekend

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
0%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.33
Doelpunten tegen/wedstrijd
4.67
BTS-percentage
33%
Clean sheet-percentage
0%

Uit

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
33%
Doelpunten voor/wedstrijd
2.33
Doelpunten tegen/wedstrijd
3
BTS-percentage
100%
Clean sheet-percentage
0%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 1.83 3.83
Balbezit
Doelpunten 1.33 4.67
Doelpunten 2.33 3

Corners, kaarten, buitenspel en overtredingen worden voor deze competitie niet bijgehouden - alleen doelpunten.

Voorspellingen komende wedstrijden

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 1.8 doelpunten per wedstrijd, en in 67% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 3.8 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 0% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Thuis en uit vrij constant: 0% thuis gewonnen en 33% uit.