-
Leicester
Wigan
2.00 0.304.00 2.003.60 2.60Leicester Wigan Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
PST
Milton Keynes Dons
Bromley
1.90 1.302.00 3.004.00 3.60Milton Keynes Dons Bromley Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Sheffield Wednesday
Cambridge United
2.60 2.902.00 3.001.60 5.00Sheffield Wednesday Cambridge United Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
PST
Oxford United
Stockport County
2.90 2.603.00 1.003.30 1.90Oxford United Stockport County Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
PST
Luton
Doncaster
3.30 1.302.00 3.003.60 3.60Luton Doncaster Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Woking
Boreham Wood
1.60 4.302.00 3.003.30 3.60 -
AFC Fylde
Hartlepool
2.30 1.002.00 3.002.90 3.60 -
FC Halifax Town
Barrow
3.60 2.602.00 3.003.60 4.30 -
Altrincham
Kidderminster Harriers
5.00 2.605.00 3.004.30 3.00 -
AFC Hornchurch
Yeovil Town
4.00 3.301.00 3.002.20 3.60 -
Tamworth
Scunthorpe
3.30 1.004.00 2.004.30 2.20 -
Worthing
Southend
3.30 2.904.00 3.003.60 5.00 -
Boston United
Gateshead
0.30 0.003.00 4.004.30 2.90 -
Wealdstone
Solihull Moors
1.30 1.303.00 4.002.90 4.30
Ontgrendel premium toegang
Elke voorspelling en de volledige statistieken van elke wedstrijd, niet alleen een voorproefje.
- Alle aankomende voorspellingen Elke voorspelling, niet alleen de eerste paar
- Wedstrijdstatistieken Hoekschoppen, kaarten, buitenspel en overtredingen per team
- Over/Under-statistieken Doelpuntpercentages van 0.5 tot 4.5, gescoord en tegen
- Onbeperkte live meldingen Krijg alle wedstrijddetails bij elke live melding, niet maar 3 per dag
- Elke nieuwe functie Nieuwe statistieken en tools zodra ze er zijn
- Veilig betalen
- Altijd opzegbaar
Geen wedstrijden die aan deze filters voldoen.
Verken per type voorspelling
Waarom AI Tipster?
-
Datagedreven analyse
Geavanceerde modellen, echte data, betere inzichten.
-
Transparante coëfficiënten
Bekijk de cijfers. Zie hoe we voorspellen.
-
Krachtige Match Finder
Vind de beste wedstrijden in een paar seconden.
-
Voetbalstatistieken
Van teamvorm tot belangrijke cijfers, alles op één plek.
Veelgestelde vragen over AI Tipster
Welkom bij de beste plek voor voetbaldata. Wij volgen de statistieken om je echt inzicht te geven in aankomende wedstrijden, of je nu op zoek bent naar één voorspelling met hoog modelvertrouwen of een volledige weekendronde. Let op: alle statistieken en inzichten op onze site worden automatisch gegenereerd door onze datamodellen, om alles in real-time up-to-date te houden.
Hoeveel competities dekken jullie?
We bieden doelpuntenstatistieken en AI-voetbalvoorspellingen voor meer dan 500 competities wereldwijd. De belangrijkste competities zoals de Premier League, La Liga en Serie A hebben ook uitgebreide data, zoals cornerstatistieken, buitenspelstatistieken en statistieken over gele kaarten.
Dekken jullie ook bekerwedstrijden?
Helaas nemen we bekercompetities niet mee. Dit betekent dat je op ons platform geen statistieken of voorspellingen vindt voor grote toernooien zoals de UEFA Champions League of het WK.
Waarom dekken jullie wedstrijden uit de derde divisie wel, maar bekerwedstrijden niet?
Voetbalvoorspellingen draaien om statistieken en kansen. Bij nationale bekerwedstrijden stellen grote clubs vaak hun tweede elftal op. Bij grote toernooien richten sommige teams zich volledig op winnen, terwijl andere teams al blij zijn om deel te nemen. Er zijn bovendien veel uitschakelingsrondes, waardoor het lastig is om de teamvorm goed vast te stellen. Uit onze gegenereerde scenario's bleek dat bekerwedstrijden de duels waren met de meest onvoorspelbare uitkomsten. Daarom hebben we besloten ze uit te sluiten.
Voegen jullie in de toekomst in ieder geval scores toe voor bekerwedstrijden?
We hebben op dit moment geen plannen om scores en statistieken voor bekerwedstrijden toe te voegen.
Hoe vaak werken jullie de statistieken bij?
De statistieken op het platform worden elke 12 uur bijgewerkt. Op dat moment wordt ook elke voorspelling gemarkeerd als correct of onjuist. Op termijn willen we live scores toevoegen, maar voorlopig is het doel van het platform om statistische suggesties voor de wedstrijd te bieden.
Hoe kan ik de statistieken gebruiken voor voetbalvoorspellingen?
We hebben ons best gedaan om de vorm van een team visueel weer te geven, zodat je in één oogopslag een goed beeld krijgt. Wil je meer dan alleen dat ene cijfer? Open dan de wedstrijdpagina. Daar vind je alles, of je nu op zoek bent naar teamvorm, het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd, of zelfs buitenspelmomenten en overtredingen.
Welke andere tools staan er nog op de planning?
We werken op dit moment aan een mooie tool die je live wedstrijdvolging naar een nieuw niveau kan tillen, maar we houden dat nog liever geheim tot het klaar is om te testen. Tot die tijd kun je uren aan wedstrijddagvoorbereiding besparen met de match finder. Wie liever de makkelijke weg neemt, kan altijd terecht op de pagina voetbalvoorspellingen van vandaag.
Kon je het antwoord dat je zocht niet vinden, of wil je gewoon even gedag zeggen? Stuur ons een bericht en we reageren zo snel mogelijk.