Flamurtari vs Besëlidhja Lezhë H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Flamurtari
thuisvorm
D W
1st Division
Stadiumi Flamurtari
Logo van Besëlidhja Lezhë
uitvorm
L D D

AI-wedstrijdinzichten

Flamurtari
Besëlidhja Lezhë

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Besëlidhja Lezhë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.90
3.25
1.00
1.60
2.50
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
0.00
1.67
2.00
5.00
0.00
BTS-coëfficiënt
2.60
3.25
2.17
2.30
5.00
0.50
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Besëlidhja Lezhë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D L D W
D W
D L D
vs
L L D W D
L W
L D D
Over 2.5-vorm
O U U U U
U U
O U U
vs
U O U O U
O O
U U U
BTS-vorm
Y Y N N N
Y N
Y N N
vs
N Y N Y N
Y Y
N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.17 2.00 2.33 Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.83 3.00 0.67 Besëlidhja Lezhë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari +0.34
Besëlidhja Lezhë +0.83
Flamurtari +1.50
Flamurtari +0.17
Besëlidhja Lezhë +1.00
Flamurtari +1.33
Flamurtari +0.50
Besëlidhja Lezhë +0.67
Flamurtari +1.66
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.25 1.50 1.00 Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.75 1.50 0.00 Besëlidhja Lezhë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari +0.50
Besëlidhja Lezhë +0.25
Flamurtari +1.25
Flamurtari +0.75
Gelijk
Flamurtari +1.50
Flamurtari +0.25
Besëlidhja Lezhë +0.50
Flamurtari +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.92 0.50 1.33 Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.08 1.50 0.67 Besëlidhja Lezhë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari beter
Flamurtari beter
Besëlidhja Lezhë beter
Flamurtari beter
Flamurtari beter
Flamurtari beter
Besëlidhja Lezhë beter
Flamurtari beter
Besëlidhja Lezhë beter
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Flamurtari
Besëlidhja Lezhë

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Besëlidhja Lezhë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.25 1.5 1 0.75 1.5 0
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.92 0.5 1.33 1.08 1.5 0.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.17 2 2.33 1.83 3 0.67
BTS-percentage 42% 50% 33% 50% 100% 0%
Clean sheet-percentage 42% 50% 33% 33% 0% 67%
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1st Division-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Flamurtari
Besëlidhja Lezhë

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Besëlidhja Lezhë (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

1st Division · Regular Season

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Pogradeci 5 3 2 0 7:1 +6 11 D W W D W
2 Besa Kavajë 5 3 1 1 15:5 +10 10 D W W L W
3 Bylis 5 2 3 0 5:3 +2 9 D W D D W
4 Kastrioti Krujë 5 2 2 1 7:5 +2 8 D L W D W
5 Korabi Peshkopi 5 2 1 2 4:7 -3 7 W W D L L
6 Flamurtari 5 1 3 1 6:5 +1 6 D D L D W
7 Iliria Fushë-Krujë 5 1 3 1 5:5 0 6 D W D D L
8 FK Kukesi 5 2 0 3 6:7 -1 6 W L L W L
9 Burreli 5 1 3 1 5:6 -1 6 D D L W D
10 Besëlidhja Lezhë 5 1 2 2 3:5 -2 5 L L D W D
11 Sopoti Librazhd 5 1 2 2 5:9 -4 5 D L W D L
12 Oriku 5 0 0 5 1:11 -10 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Besa Kavajë 3 2 1 0 10:3 +7 7
2 Kastrioti Krujë 2 2 0 0 3:0 +3 6
3 FK Kukesi 3 2 0 1 5:3 +2 6
4 Iliria Fushë-Krujë 3 1 2 0 4:2 +2 5
5 Bylis 3 1 2 0 2:1 +1 5
6 Flamurtari 2 1 1 0 3:1 +2 4
7 Pogradeci 2 1 1 0 2:1 +1 4
8 Korabi Peshkopi 3 1 1 1 2:3 -1 4
9 Besëlidhja Lezhë 2 1 0 1 3:3 0 3
10 Burreli 3 0 2 1 3:5 -2 2
11 Sopoti Librazhd 2 0 1 1 1:5 -4 1
12 Oriku 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pogradeci 3 2 1 0 5:0 +5 7
2 Bylis 2 1 1 0 3:2 +1 4
3 Burreli 2 1 1 0 2:1 +1 4
4 Sopoti Librazhd 3 1 1 1 4:4 0 4
5 Besa Kavajë 2 1 0 1 5:2 +3 3
6 Korabi Peshkopi 2 1 0 1 2:4 -2 3
7 Kastrioti Krujë 3 0 2 1 4:5 -1 2
8 Flamurtari 3 0 2 1 3:4 -1 2
9 Besëlidhja Lezhë 3 0 2 1 0:2 -2 2
10 Iliria Fushë-Krujë 2 0 1 1 1:3 -2 1
11 FK Kukesi 2 0 0 2 1:4 -3 0
12 Oriku 3 0 0 3 0:8 -8 0