Iliria Fushë-Krujë vs Flamurtari H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Iliria Fushë-Krujë
thuisvorm
L W D W D
1st Division
Stadiumi Redi Maloku
Logo van Flamurtari
uitvorm
D L D

AI-wedstrijdinzichten

Iliria Fushë-Krujë
Flamurtari

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Iliria Fushë-Krujë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.10
2.60
1.60
1.90
3.25
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
3.00
1.00
1.00
0.00
1.67
BTS-coëfficiënt
3.45
4.00
2.90
2.60
3.25
2.17
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Iliria Fushë-Krujë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D D L
L W D W D
L W D D L
vs
D D L D W
D W
D L D
Over 2.5-vorm
U O U U U
O O U O U
U O U U U
vs
O U U U U
U U
O U U
BTS-vorm
N Y Y Y N
Y Y N Y Y
N N Y Y N
vs
Y Y N N N
Y N
Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.20 2.40 2.00 Iliria Fushë-Krujë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.17 2.00 2.33 Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Iliria Fushë-Krujë +0.03
Iliria Fushë-Krujë +0.20
Flamurtari +0.13
Iliria Fushë-Krujë +0.23
Iliria Fushë-Krujë +0.40
Iliria Fushë-Krujë +0.07
Flamurtari +0.17
Gelijk
Flamurtari +0.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.40 1.00 Iliria Fushë-Krujë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.25 1.50 1.00 Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari +0.05
Flamurtari +0.30
Iliria Fushë-Krujë +0.20
Iliria Fushë-Krujë +0.15
Flamurtari +0.10
Iliria Fushë-Krujë +0.40
Flamurtari +0.25
Flamurtari +0.50
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Iliria Fushë-Krujë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.92 0.50 1.33 Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari beter
Flamurtari beter
Iliria Fushë-Krujë beter
Flamurtari beter
Flamurtari beter
Iliria Fushë-Krujë beter
Flamurtari beter
Flamurtari beter
Iliria Fushë-Krujë beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Iliria Fushë-Krujë
Flamurtari

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Iliria Fushë-Krujë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1.4 1 1.25 1.5 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 1 1 0.92 0.5 1.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.2 2.4 2 2.17 2 2.33
BTS-percentage 60% 80% 40% 42% 50% 33%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 42% 50% 33%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1st Division-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Iliria Fushë-Krujë
Flamurtari

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Iliria Fushë-Krujë (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flamurtari (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

1st Division · Regular Season

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Pogradeci 5 3 2 0 7:1 +6 11 D W W D W
2 Besa Kavajë 5 3 1 1 15:5 +10 10 D W W L W
3 Bylis 5 2 3 0 5:3 +2 9 D W D D W
4 Kastrioti Krujë 5 2 2 1 7:5 +2 8 D L W D W
5 Korabi Peshkopi 5 2 1 2 4:7 -3 7 W W D L L
6 Flamurtari 5 1 3 1 6:5 +1 6 D D L D W
7 Iliria Fushë-Krujë 5 1 3 1 5:5 0 6 D W D D L
8 FK Kukesi 5 2 0 3 6:7 -1 6 W L L W L
9 Burreli 5 1 3 1 5:6 -1 6 D D L W D
10 Besëlidhja Lezhë 5 1 2 2 3:5 -2 5 L L D W D
11 Sopoti Librazhd 5 1 2 2 5:9 -4 5 D L W D L
12 Oriku 5 0 0 5 1:11 -10 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Besa Kavajë 3 2 1 0 10:3 +7 7
2 Kastrioti Krujë 2 2 0 0 3:0 +3 6
3 FK Kukesi 3 2 0 1 5:3 +2 6
4 Iliria Fushë-Krujë 3 1 2 0 4:2 +2 5
5 Bylis 3 1 2 0 2:1 +1 5
6 Flamurtari 2 1 1 0 3:1 +2 4
7 Pogradeci 2 1 1 0 2:1 +1 4
8 Korabi Peshkopi 3 1 1 1 2:3 -1 4
9 Besëlidhja Lezhë 2 1 0 1 3:3 0 3
10 Burreli 3 0 2 1 3:5 -2 2
11 Sopoti Librazhd 2 0 1 1 1:5 -4 1
12 Oriku 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pogradeci 3 2 1 0 5:0 +5 7
2 Bylis 2 1 1 0 3:2 +1 4
3 Burreli 2 1 1 0 2:1 +1 4
4 Sopoti Librazhd 3 1 1 1 4:4 0 4
5 Besa Kavajë 2 1 0 1 5:2 +3 3
6 Korabi Peshkopi 2 1 0 1 2:4 -2 3
7 Kastrioti Krujë 3 0 2 1 4:5 -1 2
8 Flamurtari 3 0 2 1 3:4 -1 2
9 Besëlidhja Lezhë 3 0 2 1 0:2 -2 2
10 Iliria Fushë-Krujë 2 0 1 1 1:3 -2 1
11 FK Kukesi 2 0 0 2 1:4 -3 0
12 Oriku 3 0 0 3 0:8 -8 0