Qarabag vs Turan H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Qarabag
thuisvorm
W L W W W
Premyer Liqa
Stadion nog onbekend
Logo van Turan
uitvorm
D W L D W

AI-wedstrijdinzichten

Qarabag
Turan

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Qarabag (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Turan (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.30
4.00
2.60
3.45
4.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
3.00
0.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.40
2.90
1.90
2.75
2.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Qarabag (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Turan (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D W W
W L W W W
L D W D W
vs
L W D W W
W W D W W
D W L D W
Over 2.5-vorm
U O U U U
O U O O U
U U U U U
vs
U O O U U
O U U O U
U O U O U
BTS-vorm
Y Y N N Y
N Y Y N Y
N N N Y N
vs
N Y Y N N
Y N N Y N
Y N N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.40 3.60 1.20 Qarabag (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 1.60 2.20 Turan (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Qarabag +0.50
Qarabag +0.80
Qarabag +0.20
Qarabag +1.70
Qarabag +2.00
Qarabag +1.40
Turan +0.70
Turan +0.40
Turan +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.80 2.80 0.80 Qarabag (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.20 1.40 Turan (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Qarabag +0.50
Qarabag +0.60
Qarabag +0.40
Qarabag +1.50
Qarabag +1.60
Qarabag +1.40
Turan +0.50
Turan +0.40
Turan +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.60 0.80 0.40 Qarabag (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.60 0.40 0.80 Turan (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Turan beter
Qarabag beter
Turan beter
Turan beter
Gelijk
Qarabag beter
Gelijk
Qarabag beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Qarabag
Turan

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Qarabag (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Turan (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.8 2.8 0.8 1.3 1.2 1.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.6 0.8 0.4 0.6 0.4 0.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.4 3.6 1.2 1.9 1.6 2.2
BTS-percentage 30% 40% 20% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 50% 40% 60% 50% 60% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Premyer Liqa-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Qarabag
Turan

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Qarabag (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Turan (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Premyer Liqa · Premyer Liqasi

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Neftchi Baku 7 5 1 1 18:5 +13 16 L W W W D
2 Sabah FA 6 5 1 0 14:1 +13 16 W W W W D
3 Qarabag 6 5 1 0 11:4 +7 16 W W D W W
4 Turan 7 4 2 1 7:4 +3 14 L W D W W
5 Şamaxı FK 8 3 4 1 12:9 +3 13 W D W D W
6 Zira 7 3 2 2 8:9 -1 11 W L D L D
7 Kapaz 6 3 1 2 6:7 -1 10 W L W D W
8 Sumqayıt 7 2 2 3 10:10 0 8 L D D W W
9 Qabala 7 1 1 5 3:11 -8 4 D W L L L
10 Imisli FK 7 1 1 5 6:13 -7 4 W L L L L
11 Safa Baku 8 1 0 7 4:15 -11 3 L L L L L
12 Araz 8 0 2 6 6:17 -11 2 L D L L L
  • Promotion - Champions League (Qualification)
  • Promotion - Conference League (Qualification)
  • Premier League (Relegation)
  • Relegation - I Liqa
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Zira 5 3 2 0 8:3 +5 11
2 Turan 4 3 1 0 4:1 +3 10
3 Sabah FA 3 3 0 0 10:1 +9 9
4 Qarabag 3 3 0 0 7:3 +4 9
5 Neftchi Baku 3 2 1 0 9:1 +8 7
6 Sumqayıt 5 2 1 2 8:7 +1 7
7 Kapaz 4 2 1 1 4:5 -1 7
8 Şamaxı FK 2 2 0 0 5:3 +2 6
9 Qabala 4 1 1 2 2:5 -3 4
10 Araz 4 0 2 2 2:5 -3 2
11 Imisli FK 2 0 0 2 2:5 -3 0
12 Safa Baku 3 0 0 3 0:5 -5 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Neftchi Baku 4 3 0 1 9:4 +5 9
2 Sabah FA 3 2 1 0 4:0 +4 7
3 Qarabag 3 2 1 0 4:1 +3 7
4 Şamaxı FK 6 1 4 1 7:6 +1 7
5 Turan 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Imisli FK 5 1 1 3 4:8 -4 4
7 Kapaz 2 1 0 1 2:2 0 3
8 Safa Baku 5 1 0 4 4:10 -6 3
9 Sumqayıt 2 0 1 1 2:3 -1 1
10 Qabala 3 0 0 3 1:6 -5 0
11 Zira 2 0 0 2 0:6 -6 0
12 Araz 4 0 0 4 4:12 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.