FC Energetik-Bgu Minsk vs Ostrovets FC H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC Energetik-Bgu Minsk
thuisvorm
W W L W W
1. Division
Stadyen RTsOP-BGU
Logo van Ostrovets FC
uitvorm
W W L D D

AI-wedstrijdinzichten

FC Energetik-Bgu Minsk
Ostrovets FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC Energetik-Bgu Minsk (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ostrovets FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.50
4.00
3.00
3.30
4.00
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
4.00
4.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.95
4.30
3.60
3.95
3.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC Energetik-Bgu Minsk (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ostrovets FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W W W W
W W L W W
L L W W W
vs
W L D D L
W W W W L
W W L D D
Over 2.5-vorm
U O O O O
O O U O O
O U O O O
vs
O O U U O
U O U O O
U O O U U
BTS-vorm
N Y Y N Y
Y Y N Y Y
Y N Y Y N
vs
Y Y Y Y Y
N Y N Y Y
N Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.60 4.40 2.80 FC Energetik-Bgu Minsk (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.90 2.80 3.00 Ostrovets FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Energetik-Bgu Minsk +0.70
FC Energetik-Bgu Minsk +0.80
FC Energetik-Bgu Minsk +0.60
FC Energetik-Bgu Minsk +1.50
FC Energetik-Bgu Minsk +1.60
FC Energetik-Bgu Minsk +1.40
Ostrovets FC +0.10
Gelijk
Ostrovets FC +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.40 3.00 1.80 FC Energetik-Bgu Minsk (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 2.00 1.60 Ostrovets FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Energetik-Bgu Minsk +0.60
FC Energetik-Bgu Minsk +0.40
FC Energetik-Bgu Minsk +0.80
FC Energetik-Bgu Minsk +1.20
FC Energetik-Bgu Minsk +1.00
FC Energetik-Bgu Minsk +1.40
Gelijk
Ostrovets FC +0.20
FC Energetik-Bgu Minsk +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.40 1.00 FC Energetik-Bgu Minsk (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 0.80 1.40 Ostrovets FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ostrovets FC beter
Ostrovets FC beter
FC Energetik-Bgu Minsk beter
Ostrovets FC beter
Ostrovets FC beter
Gelijk
FC Energetik-Bgu Minsk beter
Ostrovets FC beter
FC Energetik-Bgu Minsk beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC Energetik-Bgu Minsk
Ostrovets FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Energetik-Bgu Minsk (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ostrovets FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.4 3 1.8 1.8 2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1.4 1 1.1 0.8 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.6 4.4 2.8 2.9 2.8 3
BTS-percentage 70% 80% 60% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Division-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC Energetik-Bgu Minsk
Ostrovets FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Energetik-Bgu Minsk (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ostrovets FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Division

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 FC Slutsk 29 19 6 4 58:28 +30 63 W W W W W
2 Niva 28 18 4 6 72:33 +39 58 W L W D W
3 Lida 28 18 3 7 52:43 +9 57 W L W W W
4 FC Energetik-Bgu Minsk 28 17 5 6 61:32 +29 56 L W W W W
5 Slonim 28 15 5 8 51:33 +18 50 D W W D W
6 Molodechno-DYuSSh 4 27 14 3 10 46:45 +1 45 W D W L L
7 Shakhter Soligorsk 28 12 7 9 55:45 +10 43 W W W D W
8 Bumprom 28 12 5 11 53:44 +9 41 L W D W L
9 Smorgon 28 10 6 12 35:36 -1 36 W W L W W
10 Dinamo Minsk II 25 10 5 10 42:37 +5 35 W W L D W
11 Ostrovets FC 28 8 11 9 38:41 -3 35 W L D D L
12 Volna 28 10 5 13 41:51 -10 35 L L L L D
13 Minsk II 28 9 3 16 37:52 -15 30 L D L L L
14 Orsha 28 7 6 15 28:52 -24 27 D L L D L
15 Uni Minsk 27 6 8 13 25:36 -11 26 D L L D L
16 BATE II 28 5 7 16 36:62 -26 22 W L L D L
17 Gomel II 28 5 6 17 38:60 -22 21 L L L L L
18 Osipovichy 28 5 5 18 30:68 -38 20 L D D L D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 FC Slutsk 14 11 3 0 29:11 +18 36
2 Niva 14 11 2 1 44:11 +33 35
3 FC Energetik-Bgu Minsk 14 9 3 2 33:17 +16 30
4 Lida 14 9 2 3 23:20 +3 29
5 Shakhter Soligorsk 14 8 3 3 28:16 +12 27
6 Slonim 15 7 4 4 25:18 +7 25
7 Molodechno-DYuSSh 4 14 7 2 5 27:20 +7 23
8 Bumprom 14 7 1 6 28:19 +9 22
9 Volna 13 6 3 4 19:19 0 21
10 Smorgon 14 6 2 6 17:18 -1 20
11 Dinamo Minsk II 12 5 2 5 20:21 -1 17
12 Ostrovets FC 14 4 4 6 19:21 -2 16
13 Osipovichy 14 4 3 7 19:35 -16 15
14 Uni Minsk 13 3 5 5 10:13 -3 14
15 BATE II 15 3 3 9 25:35 -10 12
16 Gomel II 14 3 2 9 19:31 -12 11
17 Orsha 14 2 3 9 13:30 -17 9
18 Minsk II 14 2 3 9 13:32 -19 9
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Lida 14 9 1 4 29:23 +6 28
2 FC Slutsk 15 8 3 4 29:17 +12 27
3 FC Energetik-Bgu Minsk 14 8 2 4 28:15 +13 26
4 Slonim 13 8 1 4 26:15 +11 25
5 Niva 14 7 2 5 28:22 +6 23
6 Molodechno-DYuSSh 4 13 7 1 5 19:25 -6 22
7 Minsk II 14 7 0 7 24:20 +4 21
8 Bumprom 14 5 4 5 25:25 0 19
9 Ostrovets FC 14 4 7 3 19:20 -1 19
10 Dinamo Minsk II 13 5 3 5 22:16 +6 18
11 Orsha 14 5 3 6 15:22 -7 18
12 Smorgon 14 4 4 6 18:18 0 16
13 Shakhter Soligorsk 14 4 4 6 27:29 -2 16
14 Volna 15 4 2 9 22:32 -10 14
15 Uni Minsk 14 3 3 8 15:23 -8 12
16 Gomel II 14 2 4 8 19:29 -10 10
17 BATE II 13 2 4 7 11:27 -16 10
18 Osipovichy 14 1 2 11 11:33 -22 5

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.