Pacific FC vs Forge H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Pacific FC
thuisvorm
D W L D L
Canadian Premier League
Starlight Stadium
Logo van Forge
uitvorm
D L L D D

AI-wedstrijdinzichten

Pacific FC
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.60
1.60
1.60
2.25
3.60
0.90
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
1.00
4.00
2.50
4.00
1.00
BTS-coëfficiënt
3.10
3.60
2.60
3.10
2.90
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W L L L
D W L D L
D D W L L
vs
D D D W W
D W D W W
D L L D D
Over 2.5-vorm
U O O O U
U O U U U
U O O O O
vs
U U O O O
U O O O O
U O U U U
BTS-vorm
Y Y N N N
Y Y N Y N
N Y Y N N
vs
Y Y Y N N
Y N Y N N
N Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.50 2.80 4.20 Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 3.80 1.60 Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pacific FC +0.80
Forge +0.30
Pacific FC +1.90
Pacific FC +0.10
Forge +1.00
Pacific FC +1.20
Pacific FC +1.50
Pacific FC +0.40
Pacific FC +2.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.30 1.20 1.40 Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 3.00 0.60 Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge +0.50
Forge +1.70
Pacific FC +0.70
Forge +0.60
Forge +1.80
Pacific FC +0.60
Forge +0.40
Forge +1.60
Pacific FC +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.20 1.60 2.80 Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.90 0.80 1.00 Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Pacific FC
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.3 1.2 1.4 1.8 3 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.2 1.6 2.8 0.9 0.8 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.5 2.8 4.2 2.7 3.8 1.6
BTS-percentage 50% 60% 40% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 40% 60% 20%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Canadian Premier League-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Pacific FC
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Pacific FC
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pacific FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Canadian Premier League

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Cavalry FC 26 16 6 4 53:21 +32 54 D W L L D
2 Forge 26 16 6 4 46:20 +26 54 D D D W W
3 Atlético Ottawa 26 13 4 9 40:41 -1 43 L L W W W
4 Vancouver FC 26 9 7 10 37:35 +2 34 L D D D D
5 Supra du Quebec 26 9 5 12 40:47 -7 32 W L W W D
6 HFX Wanderers FC 26 7 7 12 40:44 -4 28 W W L D D
7 York United 26 6 9 11 40:61 -21 27 D L W L L
8 Pacific FC 26 2 8 16 30:57 -27 14 D W L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Forge 14 10 3 1 28:9 +19 33
2 Cavalry FC 12 9 3 0 30:7 +23 30
3 Atlético Ottawa 13 8 3 2 24:17 +7 27
4 Vancouver FC 13 6 4 3 21:15 +6 22
5 York United 13 5 3 5 28:30 -2 18
6 HFX Wanderers FC 13 4 4 5 21:21 0 16
7 Supra du Quebec 13 4 3 6 18:19 -1 15
8 Pacific FC 13 1 3 9 14:24 -10 6
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Cavalry FC 14 7 3 4 23:14 +9 24
2 Forge 12 6 3 3 18:11 +7 21
3 Supra du Quebec 13 5 2 6 22:28 -6 17
4 Atlético Ottawa 13 5 1 7 16:24 -8 16
5 HFX Wanderers FC 13 3 3 7 19:23 -4 12
6 Vancouver FC 13 3 3 7 16:20 -4 12
7 York United 13 1 6 6 12:31 -19 9
8 Pacific FC 13 1 5 7 16:33 -17 8

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Pacific FC

Trainer: T. Dunfield

4-2-3-1
1 E. Himaras
2 Tristan marshall
5 J. Quintana
4 D. Konincks
12 J. Belluz
16 T. Gomulka
66 R. Juhmi
37 M. Vales
8 A. Daniels
11 J. Heard
27 R. Kratt

Wisselspelers

  • 55S. MelvinG
  • 6L. Browning-LagerfeldtM
  • 10M. BustosF
  • 9A. DíazF
  • 44M. EdwardsM
  • 15C. Greco-TaylorD
  • 99S. HundalF

Forge

Trainer: Bobby Smyrniotis

4-3-3
36 Dino Bontis
24 R. Rama
5 D. Nimick
8 A. Batisse
3 M. Jevremović
22 N. Jensen
23 A. Aromatario
55 Manjrekar James
87 M. Bourgeois
90 L. Cavallini
11 N. Ampomah

Wisselspelers

  • 7I. OketokounF
  • 4D. KrutzenD
  • 33Cuba GrantG
  • 14L. JohnsonF
  • 19T. BorgesF
  • 6B. PatonM
  • 26A. SadekM