Magallanes vs San Luis H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Magallanes
thuisvorm
D W D W W
Primera B
Estadio Municipal
Logo van San Luis
uitvorm
D W W W W

AI-wedstrijdinzichten

Magallanes
San Luis

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Magallanes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Luis (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.45
3.60
3.30
3.80
3.30
4.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
1.00
4.00
1.00
2.00
0.00
BTS-coëfficiënt
3.45
1.90
5.00
2.90
3.60
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Magallanes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Luis (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D W W W
D W D W W
W W L D W
vs
W W W W W
D L W W W
D W W W W
Over 2.5-vorm
U U U U O
O U U U U
O O O U O
vs
O O U U U
U U O O U
U U U U U
BTS-vorm
N Y N N Y
Y N N N N
Y Y Y Y Y
vs
Y Y N N N
Y N Y Y N
Y N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.80 1.60 4.00 Magallanes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 2.80 1.40 San Luis (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Magallanes +0.70
Gelijk
Magallanes +1.40
San Luis +0.50
San Luis +1.20
Magallanes +0.20
Magallanes +1.90
Magallanes +1.20
Magallanes +2.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.70 1.20 2.20 Magallanes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.80 1.20 San Luis (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Magallanes +0.20
San Luis +0.10
Magallanes +0.50
San Luis +0.30
San Luis +0.60
Gelijk
Magallanes +0.70
Magallanes +0.40
Magallanes +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 0.40 1.80 Magallanes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.60 1.00 0.20 San Luis (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Luis beter
San Luis beter
San Luis beter
Magallanes beter
Magallanes beter
San Luis beter
San Luis beter
San Luis beter
San Luis beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Magallanes
San Luis

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Magallanes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Luis (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.7 1.2 2.2 1.5 1.8 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 0.4 1.8 0.6 1 0.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.8 1.6 4 2.1 2.8 1.4
BTS-percentage 60% 20% 100% 40% 60% 20%
Clean sheet-percentage 40% 80% 0% 50% 20% 80%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Primera B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Magallanes
San Luis

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Magallanes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Luis (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Primera B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 San Luis 27 14 8 5 42:29 +13 50 W W W W W
2 Cobreloa 27 13 9 5 45:29 +16 48 L D W W L
3 Magallanes 27 13 7 7 44:39 +5 46 D D W W W
4 Antofagasta 27 12 8 7 47:26 +21 44 L D L W W
5 Santiago Wanderers 27 12 8 7 42:30 +12 44 W L L L L
6 Recoleta 27 11 8 8 39:36 +3 41 W W D W L
7 Deportes Copiapo 27 11 7 9 42:40 +2 40 L D W W W
8 San Marcos de Arica 27 10 9 8 33:27 +6 39 W L W W L
9 Union Espanola 27 10 6 11 32:35 -3 36 D L D L L
10 Deportes Temuco 27 9 8 10 42:37 +5 35 L W D L W
11 Deportes Iquique 27 8 10 9 36:30 +6 34 L L W W W
12 D. Puerto Montt 27 10 4 13 26:35 -9 34 W L L L L
13 Curico Unido 27 7 9 11 24:40 -16 30 L W L L W
14 Deportes Santa Cruz 27 4 10 13 28:42 -14 22 D W D L L
15 Union San Felipe 27 5 7 15 16:48 -32 22 D L L L L
16 Rangers de Talca 27 5 6 16 27:42 -15 21 W W L L W
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Cobreloa 13 10 2 1 30:9 +21 32
2 San Luis 14 9 4 1 29:14 +15 31
3 Antofagasta 14 8 4 2 26:9 +17 28
4 Deportes Copiapo 14 8 3 3 24:17 +7 27
5 Magallanes 13 7 3 3 24:19 +5 24
6 Union Espanola 13 7 3 3 19:14 +5 24
7 Recoleta 14 7 3 4 21:20 +1 24
8 Santiago Wanderers 13 6 5 2 25:17 +8 23
9 San Marcos de Arica 13 6 4 3 16:9 +7 22
10 D. Puerto Montt 14 7 1 6 17:16 +1 22
11 Deportes Iquique 14 5 6 3 18:9 +9 21
12 Deportes Temuco 14 5 4 5 25:20 +5 19
13 Curico Unido 13 5 4 4 14:14 0 19
14 Union San Felipe 13 3 5 5 8:12 -4 14
15 Deportes Santa Cruz 13 1 7 5 15:21 -6 10
16 Rangers de Talca 14 2 4 8 14:20 -6 10
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Magallanes 14 6 4 4 20:20 0 22
2 Santiago Wanderers 14 6 3 5 17:13 +4 21
3 San Luis 13 5 4 4 13:15 -2 19
4 Recoleta 13 4 5 4 18:16 +2 17
5 San Marcos de Arica 14 4 5 5 17:18 -1 17
6 Antofagasta 13 4 4 5 21:17 +4 16
7 Deportes Temuco 13 4 4 5 17:17 0 16
8 Cobreloa 14 3 7 4 15:20 -5 16
9 Deportes Iquique 13 3 4 6 18:21 -3 13
10 Deportes Copiapo 13 3 4 6 18:23 -5 13
11 Union Espanola 14 3 3 8 13:21 -8 12
12 Deportes Santa Cruz 14 3 3 8 13:21 -8 12
13 D. Puerto Montt 13 3 3 7 9:19 -10 12
14 Rangers de Talca 13 3 2 8 13:22 -9 11
15 Curico Unido 14 2 5 7 10:26 -16 11
16 Union San Felipe 14 2 2 10 8:36 -28 8

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.