San Marcos de Arica vs D. Puerto Montt H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van San Marcos de Arica
thuisvorm
D L L W W
Primera B
Estadio Carlos Dittborn
Logo van D. Puerto Montt
uitvorm
D D L L L

AI-wedstrijdinzichten

San Marcos de Arica
D. Puerto Montt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

San Marcos de Arica (Algemeen) (Thuis) (Uit)
D. Puerto Montt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.65
2.30
1.00
0.80
1.00
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.60
3.60
3.60
2.40
2.20
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

San Marcos de Arica (Algemeen) (Thuis) (Uit)
D. Puerto Montt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W W L
D L L W W
L L L W L
vs
W L L L L
L L W L L
D D L L L
Over 2.5-vorm
O O O O O
U U O O O
O U O O O
vs
U O U O U
U O U O U
U U O U O
BTS-vorm
Y Y N Y N
Y N Y Y N
Y N Y Y N
vs
N Y N N N
N N N Y N
N Y Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.60 2.40 2.80 San Marcos de Arica (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 2.20 2.20 D. Puerto Montt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Marcos de Arica +0.40
San Marcos de Arica +0.40
San Marcos de Arica +0.40
San Marcos de Arica +0.20
San Marcos de Arica +0.20
San Marcos de Arica +0.20
San Marcos de Arica +0.60
San Marcos de Arica +0.60
San Marcos de Arica +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.40 0.80 San Marcos de Arica (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.50 0.60 0.40 D. Puerto Montt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Marcos de Arica +0.60
San Marcos de Arica +0.50
San Marcos de Arica +0.70
San Marcos de Arica +0.90
San Marcos de Arica +0.80
San Marcos de Arica +1.00
San Marcos de Arica +0.30
San Marcos de Arica +0.20
San Marcos de Arica +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 1.00 2.00 San Marcos de Arica (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.60 1.80 D. Puerto Montt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
San Marcos de Arica beter
San Marcos de Arica beter
San Marcos de Arica beter
San Marcos de Arica beter
San Marcos de Arica beter
San Marcos de Arica beter
D. Puerto Montt beter
D. Puerto Montt beter
D. Puerto Montt beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

San Marcos de Arica
D. Puerto Montt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

San Marcos de Arica (Algemeen) (Thuis) (Uit)
D. Puerto Montt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1.4 0.8 0.5 0.6 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 1 2 1.7 1.6 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.6 2.4 2.8 2.2 2.2 2.2
BTS-percentage 60% 60% 60% 30% 20% 40%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Primera B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
San Marcos de Arica
D. Puerto Montt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

San Marcos de Arica (Algemeen) (Thuis) (Uit)
D. Puerto Montt (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Primera B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 San Luis 27 14 8 5 42:29 +13 50 W W W W W
2 Cobreloa 27 13 9 5 45:29 +16 48 L D W W L
3 Magallanes 27 13 7 7 44:39 +5 46 D D W W W
4 Antofagasta 27 12 8 7 47:26 +21 44 L D L W W
5 Santiago Wanderers 27 12 8 7 42:30 +12 44 W L L L L
6 Recoleta 27 11 8 8 39:36 +3 41 W W D W L
7 Deportes Copiapo 27 11 7 9 42:40 +2 40 L D W W W
8 San Marcos de Arica 27 10 9 8 33:27 +6 39 W L W W L
9 Union Espanola 27 10 6 11 32:35 -3 36 D L D L L
10 Deportes Temuco 27 9 8 10 42:37 +5 35 L W D L W
11 Deportes Iquique 27 8 10 9 36:30 +6 34 L L W W W
12 D. Puerto Montt 27 10 4 13 26:35 -9 34 W L L L L
13 Curico Unido 27 7 9 11 24:40 -16 30 L W L L W
14 Deportes Santa Cruz 27 4 10 13 28:42 -14 22 D W D L L
15 Union San Felipe 27 5 7 15 16:48 -32 22 D L L L L
16 Rangers de Talca 27 5 6 16 27:42 -15 21 W W L L W
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Cobreloa 13 10 2 1 30:9 +21 32
2 San Luis 14 9 4 1 29:14 +15 31
3 Antofagasta 14 8 4 2 26:9 +17 28
4 Deportes Copiapo 14 8 3 3 24:17 +7 27
5 Magallanes 13 7 3 3 24:19 +5 24
6 Union Espanola 13 7 3 3 19:14 +5 24
7 Recoleta 14 7 3 4 21:20 +1 24
8 Santiago Wanderers 13 6 5 2 25:17 +8 23
9 San Marcos de Arica 13 6 4 3 16:9 +7 22
10 D. Puerto Montt 14 7 1 6 17:16 +1 22
11 Deportes Iquique 14 5 6 3 18:9 +9 21
12 Deportes Temuco 14 5 4 5 25:20 +5 19
13 Curico Unido 13 5 4 4 14:14 0 19
14 Union San Felipe 13 3 5 5 8:12 -4 14
15 Deportes Santa Cruz 13 1 7 5 15:21 -6 10
16 Rangers de Talca 14 2 4 8 14:20 -6 10
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Magallanes 14 6 4 4 20:20 0 22
2 Santiago Wanderers 14 6 3 5 17:13 +4 21
3 San Luis 13 5 4 4 13:15 -2 19
4 Recoleta 13 4 5 4 18:16 +2 17
5 San Marcos de Arica 14 4 5 5 17:18 -1 17
6 Antofagasta 13 4 4 5 21:17 +4 16
7 Deportes Temuco 13 4 4 5 17:17 0 16
8 Cobreloa 14 3 7 4 15:20 -5 16
9 Deportes Iquique 13 3 4 6 18:21 -3 13
10 Deportes Copiapo 13 3 4 6 18:23 -5 13
11 Union Espanola 14 3 3 8 13:21 -8 12
12 Deportes Santa Cruz 14 3 3 8 13:21 -8 12
13 D. Puerto Montt 13 3 3 7 9:19 -10 12
14 Rangers de Talca 13 3 2 8 13:22 -9 11
15 Curico Unido 14 2 5 7 10:26 -16 11
16 Union San Felipe 14 2 2 10 8:36 -28 8

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.