Sigma Olomouc U19 vs Mladá Boleslav U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Sigma Olomouc U19
thuisvorm
D L W W W
1. Liga U19
Svatoplukova tráva
Logo van Mladá Boleslav U19
uitvorm
L D W L L

AI-wedstrijdinzichten

Sigma Olomouc U19
Mladá Boleslav U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.15
3.30
3.00
2.65
4.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.50
4.00
5.00
4.00
5.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.95
3.60
4.30
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W W W
D L W W W
L W W L W
vs
W W L L L
W W W W L
L D W L L
Over 2.5-vorm
O O U O O
O O O U O
O O O O O
vs
O U U O O
O O O O O
O O U U O
BTS-vorm
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Y Y Y Y N
vs
Y N N Y N
N N Y Y Y
Y Y N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
5.30 4.80 5.80 Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.00 5.20 2.80 Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 +1.30
Sigma Olomouc U19 +0.10
Sigma Olomouc U19 +2.50
Sigma Olomouc U19 +0.80
Mladá Boleslav U19 +0.40
Sigma Olomouc U19 +2.00
Sigma Olomouc U19 +1.80
Sigma Olomouc U19 +0.60
Sigma Olomouc U19 +3.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
3.10 3.00 3.20 Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 3.60 0.80 Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 +0.90
Mladá Boleslav U19 +0.50
Sigma Olomouc U19 +2.30
Sigma Olomouc U19 +0.80
Mladá Boleslav U19 +0.60
Sigma Olomouc U19 +2.20
Sigma Olomouc U19 +1.00
Mladá Boleslav U19 +0.40
Sigma Olomouc U19 +2.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.20 1.80 2.60 Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 1.60 2.00 Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Gelijk
Mladá Boleslav U19 beter
Sigma Olomouc U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Sigma Olomouc U19
Mladá Boleslav U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 3.1 3 3.2 2.2 3.6 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.2 1.8 2.6 1.8 1.6 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 5.3 4.8 5.8 4 5.2 2.8
BTS-percentage 70% 60% 80% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Sigma Olomouc U19
Mladá Boleslav U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.