Colchester vs Walsall H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Colchester
thuisvorm
L W W D D
League Two
JobServe Community Stadium
Logo van Walsall
uitvorm
W D D D D

AI-wedstrijdinzichten

Colchester
Walsall

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.60
2.60
0.60
2.40
2.60
2.20
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
1.00
3.00
1.50
1.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.60
3.60
3.60
2.45
1.60
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D D D L
L W W D D
D L L D L
vs
D D W D D
L D W D W
W D D D D
Over 2.5-vorm
O U U O U
U O U U U
O U O O U
vs
U U U U U
U U O U U
O O U U U
BTS-vorm
Y Y Y Y N
N Y N Y Y
Y N Y Y N
vs
N N N Y Y
N N Y N N
N Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.40 1.80 3.00 Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 1.80 2.20 Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Colchester +0.40
Colchester +0.60
Colchester +0.20
Walsall +0.20
Gelijk
Walsall +0.40
Colchester +1.00
Colchester +1.20
Colchester +0.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.00 1.40 Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Walsall +0.20
Gelijk
Walsall +0.40
Walsall +0.20
Gelijk
Walsall +0.40
Walsall +0.20
Gelijk
Walsall +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 0.80 2.00 Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 0.80 0.80 Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Walsall beter
Walsall beter
Walsall beter
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Walsall beter
Walsall beter
Walsall beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Colchester
Walsall

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1 1 1.2 1 1.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 0.8 2 0.8 0.8 0.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.4 1.8 3 2 1.8 2.2
BTS-percentage 60% 60% 60% 40% 20% 60%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 50% 60% 40%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen League Two-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Colchester
Walsall

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Colchester
Walsall

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Colchester (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Walsall (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

League Two

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Salford City 10 6 1 3 15:10 +5 19 D W W W W
2 Barnet 8 5 3 0 20:11 +9 18 D D W W W
3 Crewe 10 4 6 0 12:7 +5 18 D D D W W
4 Gillingham 10 4 4 2 15:10 +5 16 W W L D W
5 York 9 4 3 2 17:11 +6 15 D W L W D
6 Walsall 9 3 6 0 12:6 +6 15 D D W D D
7 Chesterfield 10 4 3 3 17:14 +3 15 W W L W D
8 Cheltenham 10 4 3 3 16:16 0 15 W D W L L
9 Bristol Rovers 10 5 0 5 15:17 -2 15 L L W L L
10 Rochdale 10 4 2 4 11:12 -1 14 D W W W D
11 Grimsby 10 3 4 3 13:11 +2 13 W W L L L
12 Newport County 10 3 4 3 13:12 +1 13 D D W D W
13 Tranmere 10 2 6 2 13:13 0 12 L D D L D
14 Exeter City 10 3 3 4 6:6 0 12 L D L W W
15 Accrington ST 10 2 5 3 13:14 -1 11 L D D W D
16 Fleetwood Town 10 2 5 3 10:11 -1 11 D L L L D
17 Swindon Town 10 3 2 5 9:14 -5 11 L L D L L
18 Shrewsbury 10 3 2 5 9:15 -6 11 W D D W L
19 Colchester 9 2 4 3 10:13 -3 10 L D D D L
20 Rotherham 10 2 4 4 12:16 -4 10 D W D L L
21 Oldham 9 2 2 5 9:13 -4 8 L L L L D
22 Port Vale 8 2 2 4 4:9 -5 8 L L W L W
23 Northampton 8 1 4 3 4:7 -3 7 D W L L D
24 Crawley Town 8 1 2 5 8:15 -7 5 D L L L D
  • Promotion - League One
  • Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals)
  • Relegation - National League
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 York 5 4 1 0 13:4 +9 13
2 Bristol Rovers 5 4 0 1 10:6 +4 12
3 Salford City 5 4 0 1 5:2 +3 12
4 Newport County 5 3 2 0 9:4 +5 11
5 Barnet 4 3 1 0 10:5 +5 10
6 Swindon Town 5 3 1 1 9:5 +4 10
7 Grimsby 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Cheltenham 5 3 1 1 9:8 +1 10
9 Tranmere 5 2 3 0 8:4 +4 9
10 Accrington ST 5 2 3 0 9:6 +3 9
11 Crewe 5 2 3 0 8:5 +3 9
12 Exeter City 5 2 3 0 4:1 +3 9
13 Rochdale 5 3 0 2 8:6 +2 9
14 Chesterfield 5 2 2 1 10:7 +3 8
15 Walsall 4 2 2 0 5:2 +3 8
16 Gillingham 5 2 2 1 6:4 +2 8
17 Colchester 4 2 2 0 5:3 +2 8
18 Port Vale 4 2 2 0 3:1 +2 8
19 Oldham 5 2 1 2 7:6 +1 7
20 Shrewsbury 5 2 1 2 6:6 0 7
21 Fleetwood Town 5 1 3 1 5:4 +1 6
22 Rotherham 5 1 3 1 8:10 -2 6
23 Northampton 4 1 2 1 2:2 0 5
24 Crawley Town 4 0 1 3 3:8 -5 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Crewe 5 2 3 0 4:2 +2 9
2 Barnet 4 2 2 0 10:6 +4 8
3 Gillingham 5 2 2 1 9:6 +3 8
4 Walsall 5 1 4 0 7:4 +3 7
5 Salford City 5 2 1 2 10:8 +2 7
6 Chesterfield 5 2 1 2 7:7 0 7
7 Cheltenham 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Fleetwood Town 5 1 2 2 5:7 -2 5
9 Rochdale 5 1 2 2 3:6 -3 5
10 Crawley Town 4 1 1 2 5:7 -2 4
11 Rotherham 5 1 1 3 4:6 -2 4
12 Shrewsbury 5 1 1 3 3:9 -6 4
13 Grimsby 5 0 3 2 5:7 -2 3
14 Exeter City 5 1 0 4 2:5 -3 3
15 Tranmere 5 0 3 2 5:9 -4 3
16 Bristol Rovers 5 1 0 4 5:11 -6 3
17 York 4 0 2 2 4:7 -3 2
18 Northampton 4 0 2 2 2:5 -3 2
19 Newport County 5 0 2 3 4:8 -4 2
20 Accrington ST 5 0 2 3 4:8 -4 2
21 Colchester 5 0 2 3 5:10 -5 2
22 Oldham 4 0 1 3 2:7 -5 1
23 Swindon Town 5 0 1 4 0:9 -9 1
24 Port Vale 4 0 0 4 1:8 -7 0

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Colchester

Trainer: D. Cowley

4-2-3-1
22 T. Lo-Tutala
5 J. Tucker
6 P. Digby
44 S. Kuffour
3 E. Iandolo
12 M. Sesay
26 J. Williams
7 H. Anderson
10 J. Payne
15 B. Lubala
27 O. Thorn

Wisselspelers

  • 2R. HuntD
  • 9B. IhionvienF
  • 24F. TerryD
  • 11L. ChiwomeF
  • 47R. HarveyM
  • 31Oscar RobertsG
  • 39K. ConnellyF

Walsall

Trainer: Lee Grant

4-2-3-1
1 J. Ward
26 R. Leak
25 D. Skura
4 J. Connolly
3 M. Hancock
15 Isaac Moore
6 S. Sprangler
10 L. Simper
9 A. Dallas
11 R. Smith
19 A. Pressley

Wisselspelers

  • 37A. AdomahF
  • 22E. AhuiD
  • 17Courtney ClarkeD
  • 8C. CrewM
  • 29J. FurlongD
  • 7Taione Richard Evumena SodjeF
  • 31Tom WoosterG