Gillingham vs Port Vale H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Gillingham
thuisvorm
L D W W D
League Two
Priestfield Stadium
Logo van Port Vale
uitvorm
L L L L

AI-wedstrijdinzichten

Gillingham
Port Vale

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.60
2.60
2.60
1.63
3.25
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
0.63
0.00
1.25
BTS-coëfficiënt
2.60
1.90
3.30
2.19
2.00
2.38
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W L D W
L D W W D
D D W L W
vs
L L W L W
D D W W
L L L L
Over 2.5-vorm
U O O U O
O U U O U
U U O O O
vs
O U U U U
U U U U
U O U U
BTS-vorm
N N N N Y
N Y N N N
N Y Y N Y
vs
Y N N N N
Y N N N
N Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.00 3.00 Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 1.00 2.25 Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gillingham +0.87
Gillingham +1.50
Gillingham +0.25
Gillingham +0.37
Gillingham +1.00
Port Vale +0.25
Gillingham +1.37
Gillingham +2.00
Gillingham +0.75
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.20 1.80 Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.50 0.75 0.25 Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gillingham +1.00
Gillingham +0.75
Gillingham +1.25
Gillingham +0.70
Gillingham +0.45
Gillingham +0.95
Gillingham +1.30
Gillingham +1.05
Gillingham +1.55
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 0.80 1.20 Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.13 0.25 2.00 Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gillingham beter
Port Vale beter
Gillingham beter
Gillingham beter
Port Vale beter
Gillingham beter
Port Vale beter
Port Vale beter
Gillingham beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Gillingham
Port Vale

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1.2 1.8 0.5 0.75 0.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 0.8 1.2 1.13 0.25 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2 3 1.63 1 2.25
BTS-percentage 40% 20% 60% 25% 25% 25%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 38% 75% 0%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen League Two-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Gillingham
Port Vale

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Gillingham
Port Vale

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gillingham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Port Vale (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

League Two

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Salford City 10 6 1 3 15:10 +5 19 D W W W W
2 Barnet 8 5 3 0 20:11 +9 18 D D W W W
3 Crewe 10 4 6 0 12:7 +5 18 D D D W W
4 Gillingham 10 4 4 2 15:10 +5 16 W W L D W
5 York 9 4 3 2 17:11 +6 15 D W L W D
6 Walsall 9 3 6 0 12:6 +6 15 D D W D D
7 Chesterfield 10 4 3 3 17:14 +3 15 W W L W D
8 Cheltenham 10 4 3 3 16:16 0 15 W D W L L
9 Bristol Rovers 10 5 0 5 15:17 -2 15 L L W L L
10 Rochdale 10 4 2 4 11:12 -1 14 D W W W D
11 Grimsby 10 3 4 3 13:11 +2 13 W W L L L
12 Newport County 10 3 4 3 13:12 +1 13 D D W D W
13 Tranmere 10 2 6 2 13:13 0 12 L D D L D
14 Exeter City 10 3 3 4 6:6 0 12 L D L W W
15 Accrington ST 10 2 5 3 13:14 -1 11 L D D W D
16 Fleetwood Town 10 2 5 3 10:11 -1 11 D L L L D
17 Swindon Town 10 3 2 5 9:14 -5 11 L L D L L
18 Shrewsbury 10 3 2 5 9:15 -6 11 W D D W L
19 Colchester 9 2 4 3 10:13 -3 10 L D D D L
20 Rotherham 10 2 4 4 12:16 -4 10 D W D L L
21 Oldham 9 2 2 5 9:13 -4 8 L L L L D
22 Port Vale 8 2 2 4 4:9 -5 8 L L W L W
23 Northampton 8 1 4 3 4:7 -3 7 D W L L D
24 Crawley Town 8 1 2 5 8:15 -7 5 D L L L D
  • Promotion - League One
  • Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals)
  • Relegation - National League
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 York 5 4 1 0 13:4 +9 13
2 Bristol Rovers 5 4 0 1 10:6 +4 12
3 Salford City 5 4 0 1 5:2 +3 12
4 Newport County 5 3 2 0 9:4 +5 11
5 Barnet 4 3 1 0 10:5 +5 10
6 Swindon Town 5 3 1 1 9:5 +4 10
7 Grimsby 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Cheltenham 5 3 1 1 9:8 +1 10
9 Tranmere 5 2 3 0 8:4 +4 9
10 Accrington ST 5 2 3 0 9:6 +3 9
11 Crewe 5 2 3 0 8:5 +3 9
12 Exeter City 5 2 3 0 4:1 +3 9
13 Rochdale 5 3 0 2 8:6 +2 9
14 Chesterfield 5 2 2 1 10:7 +3 8
15 Walsall 4 2 2 0 5:2 +3 8
16 Gillingham 5 2 2 1 6:4 +2 8
17 Colchester 4 2 2 0 5:3 +2 8
18 Port Vale 4 2 2 0 3:1 +2 8
19 Oldham 5 2 1 2 7:6 +1 7
20 Shrewsbury 5 2 1 2 6:6 0 7
21 Fleetwood Town 5 1 3 1 5:4 +1 6
22 Rotherham 5 1 3 1 8:10 -2 6
23 Northampton 4 1 2 1 2:2 0 5
24 Crawley Town 4 0 1 3 3:8 -5 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Crewe 5 2 3 0 4:2 +2 9
2 Barnet 4 2 2 0 10:6 +4 8
3 Gillingham 5 2 2 1 9:6 +3 8
4 Walsall 5 1 4 0 7:4 +3 7
5 Salford City 5 2 1 2 10:8 +2 7
6 Chesterfield 5 2 1 2 7:7 0 7
7 Cheltenham 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Fleetwood Town 5 1 2 2 5:7 -2 5
9 Rochdale 5 1 2 2 3:6 -3 5
10 Crawley Town 4 1 1 2 5:7 -2 4
11 Rotherham 5 1 1 3 4:6 -2 4
12 Shrewsbury 5 1 1 3 3:9 -6 4
13 Grimsby 5 0 3 2 5:7 -2 3
14 Exeter City 5 1 0 4 2:5 -3 3
15 Tranmere 5 0 3 2 5:9 -4 3
16 Bristol Rovers 5 1 0 4 5:11 -6 3
17 York 4 0 2 2 4:7 -3 2
18 Northampton 4 0 2 2 2:5 -3 2
19 Newport County 5 0 2 3 4:8 -4 2
20 Accrington ST 5 0 2 3 4:8 -4 2
21 Colchester 5 0 2 3 5:10 -5 2
22 Oldham 4 0 1 3 2:7 -5 1
23 Swindon Town 5 0 1 4 0:9 -9 1
24 Port Vale 4 0 0 4 1:8 -7 0

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Gillingham

Trainer: G. Ainsworth

3-1-4-2
1 O. Wright
5 A. Smith
19 O. Beckles
26 L. Dobbs
8 A. Little
22 N. Freeman
14 R. McKenzie
24 H. Waldock
16 J. Brophy
11 L. Sillah
10 Ronan Hale

Wisselspelers

  • 23B. DackM
  • 6E. ColemanM
  • 17C. AntwiM
  • 20J. DaleyD
  • 39T. EavesF
  • 18S. KendallM
  • 40R. LuthraG

Port Vale

Trainer: J. Brady

4-2-3-1
20 M. Maroši
6 J. Lawrence-Gabriel
25 C. Humphreys
5 C. Hall
4 J. Moon
3 J. Headley
10 K. Dempsey
11 O. Hernández
8 B. Garrity
33 G. Hall
36 M. Watters

Wisselspelers

  • 27M. AsamoahF
  • 7G. ByersM
  • 2K. JohnD
  • 1J. SmithG
  • 19B. WaineF
  • 38R. WaltersM
  • 14O. LynchF