Northampton vs Tranmere H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Northampton
thuisvorm
D D W L
League Two
Sixfields Stadium
Logo van Tranmere
uitvorm
D D L D L

AI-wedstrijdinzichten

Northampton
Tranmere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.38
2.00
0.75
1.90
2.90
0.90
Over 2.5-coëfficiënt
0.00
0.00
0.00
1.50
1.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.63
2.00
3.25
3.45
3.60
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W L L D
D D W L
L D L D
vs
L D D L D
W D W D D
D D L D L
Over 2.5-vorm
U U U U U
U U U U
U U U U
vs
U U U O U
U O U U U
U O U U O
BTS-vorm
Y N N N Y
N Y N N
N Y N Y
vs
N N Y Y Y
N Y N Y Y
Y Y N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.38 1.00 1.75 Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 2.40 2.80 Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tranmere +1.22
Tranmere +1.02
Tranmere +1.42
Tranmere +1.60
Tranmere +1.40
Tranmere +1.80
Tranmere +0.85
Tranmere +0.65
Tranmere +1.05
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.50 0.50 0.50 Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.60 1.00 Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tranmere +0.80
Tranmere +1.10
Tranmere +0.50
Tranmere +0.80
Tranmere +1.10
Tranmere +0.50
Tranmere +0.80
Tranmere +1.10
Tranmere +0.50
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.88 0.50 1.25 Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 0.80 1.80 Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Northampton beter
Tranmere beter
Northampton beter
Northampton beter
Northampton beter
Northampton beter
Northampton beter
Tranmere beter
Northampton beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Northampton
Tranmere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.5 0.5 0.5 1.3 1.6 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.88 0.5 1.25 1.3 0.8 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.38 1 1.75 2.6 2.4 2.8
BTS-percentage 38% 25% 50% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 25% 50% 0% 30% 40% 20%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen League Two-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Northampton
Tranmere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Northampton
Tranmere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Northampton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tranmere (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

League Two

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Salford City 10 6 1 3 15:10 +5 19 D W W W W
2 Barnet 8 5 3 0 20:11 +9 18 D D W W W
3 Crewe 10 4 6 0 12:7 +5 18 D D D W W
4 Gillingham 10 4 4 2 15:10 +5 16 W W L D W
5 York 9 4 3 2 17:11 +6 15 D W L W D
6 Walsall 9 3 6 0 12:6 +6 15 D D W D D
7 Chesterfield 10 4 3 3 17:14 +3 15 W W L W D
8 Cheltenham 10 4 3 3 16:16 0 15 W D W L L
9 Bristol Rovers 10 5 0 5 15:17 -2 15 L L W L L
10 Rochdale 10 4 2 4 11:12 -1 14 D W W W D
11 Grimsby 10 3 4 3 13:11 +2 13 W W L L L
12 Newport County 10 3 4 3 13:12 +1 13 D D W D W
13 Tranmere 10 2 6 2 13:13 0 12 L D D L D
14 Exeter City 10 3 3 4 6:6 0 12 L D L W W
15 Accrington ST 10 2 5 3 13:14 -1 11 L D D W D
16 Fleetwood Town 10 2 5 3 10:11 -1 11 D L L L D
17 Swindon Town 10 3 2 5 9:14 -5 11 L L D L L
18 Shrewsbury 10 3 2 5 9:15 -6 11 W D D W L
19 Colchester 9 2 4 3 10:13 -3 10 L D D D L
20 Rotherham 10 2 4 4 12:16 -4 10 D W D L L
21 Oldham 9 2 2 5 9:13 -4 8 L L L L D
22 Port Vale 8 2 2 4 4:9 -5 8 L L W L W
23 Northampton 8 1 4 3 4:7 -3 7 D W L L D
24 Crawley Town 8 1 2 5 8:15 -7 5 D L L L D
  • Promotion - League One
  • Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals)
  • Relegation - National League
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 York 5 4 1 0 13:4 +9 13
2 Bristol Rovers 5 4 0 1 10:6 +4 12
3 Salford City 5 4 0 1 5:2 +3 12
4 Newport County 5 3 2 0 9:4 +5 11
5 Barnet 4 3 1 0 10:5 +5 10
6 Swindon Town 5 3 1 1 9:5 +4 10
7 Grimsby 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Cheltenham 5 3 1 1 9:8 +1 10
9 Tranmere 5 2 3 0 8:4 +4 9
10 Accrington ST 5 2 3 0 9:6 +3 9
11 Crewe 5 2 3 0 8:5 +3 9
12 Exeter City 5 2 3 0 4:1 +3 9
13 Rochdale 5 3 0 2 8:6 +2 9
14 Chesterfield 5 2 2 1 10:7 +3 8
15 Walsall 4 2 2 0 5:2 +3 8
16 Gillingham 5 2 2 1 6:4 +2 8
17 Colchester 4 2 2 0 5:3 +2 8
18 Port Vale 4 2 2 0 3:1 +2 8
19 Oldham 5 2 1 2 7:6 +1 7
20 Shrewsbury 5 2 1 2 6:6 0 7
21 Fleetwood Town 5 1 3 1 5:4 +1 6
22 Rotherham 5 1 3 1 8:10 -2 6
23 Northampton 4 1 2 1 2:2 0 5
24 Crawley Town 4 0 1 3 3:8 -5 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Crewe 5 2 3 0 4:2 +2 9
2 Barnet 4 2 2 0 10:6 +4 8
3 Gillingham 5 2 2 1 9:6 +3 8
4 Walsall 5 1 4 0 7:4 +3 7
5 Salford City 5 2 1 2 10:8 +2 7
6 Chesterfield 5 2 1 2 7:7 0 7
7 Cheltenham 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Fleetwood Town 5 1 2 2 5:7 -2 5
9 Rochdale 5 1 2 2 3:6 -3 5
10 Crawley Town 4 1 1 2 5:7 -2 4
11 Rotherham 5 1 1 3 4:6 -2 4
12 Shrewsbury 5 1 1 3 3:9 -6 4
13 Grimsby 5 0 3 2 5:7 -2 3
14 Exeter City 5 1 0 4 2:5 -3 3
15 Tranmere 5 0 3 2 5:9 -4 3
16 Bristol Rovers 5 1 0 4 5:11 -6 3
17 York 4 0 2 2 4:7 -3 2
18 Northampton 4 0 2 2 2:5 -3 2
19 Newport County 5 0 2 3 4:8 -4 2
20 Accrington ST 5 0 2 3 4:8 -4 2
21 Colchester 5 0 2 3 5:10 -5 2
22 Oldham 4 0 1 3 2:7 -5 1
23 Swindon Town 5 0 1 4 0:9 -9 1
24 Port Vale 4 0 0 4 1:8 -7 0

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Northampton

Trainer: C. Hogg

4-4-2
1 Z. Jeacock
44 J. Donacien
6 E. Moore
5 J. Guthrie
22 Joshua Alan Powell
16 J. Wormleighton
8 L. Evans
4 J. O'Brien-Whitmarsh
19 O. Dale
24 C. Lemonheigh-Evans
9 Matthew Warhurst

Wisselspelers

  • 17N. OpokuF
  • 3J. MaxwellD
  • 10E. ListF
  • 7S. HoskinsF
  • 31J. DadgeG
  • 14T. FornahM
  • 35M. DycheD

Tranmere

Trainer: D. Clarke

4-2-3-1
12 H. Male
2 J. Senior
5 N. Smith
30 G. Nevett
3 J. Slater
6 W. Vaulks
11 T. Conlon
29 D. Jones
10 T. Ince
7 Charlie Jay Whitaker
24 David Kamara

Wisselspelers

  • 44R. WatsonM
  • 19C. Baker-RichardsonF
  • 16B. FaulknerD
  • 9J. IronsideF
  • 1L. McGeeG
  • 22L. O'ConnorD
  • 20Charlie VeeversM