PAU vs Grenoble H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van PAU
thuisvorm
L L D W W
Ligue 2
Stade Nouste Camp
Logo van Grenoble
uitvorm
L L W W L

AI-wedstrijdinzichten

PAU
Grenoble

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
2.30
2.30
1.60
1.20
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
1.00
2.00
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.90
2.90
2.90
3.10
4.00
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D L W W
L L D W W
W L W D L
vs
W L W D L
D D D L D
L L W W L
Over 2.5-vorm
O U U U O
U U U U O
U O U O U
vs
O O U U U
O U U O U
O O O U U
BTS-vorm
Y Y N N Y
N N Y N Y
N Y N Y N
vs
N Y N Y N
Y Y N Y Y
Y N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.40 2.20 2.60 PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.20 3.20 Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Grenoble +0.30
PAU +0.20
Grenoble +0.80
Grenoble +0.50
Gelijk
Grenoble +1.00
Grenoble +0.10
PAU +0.40
Grenoble +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.20 1.00 PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.00 1.20 Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
PAU +0.10
Grenoble +0.10
PAU +0.10
PAU +0.20
Gelijk
Grenoble +0.10
Gelijk
Grenoble +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.30 1.00 1.60 PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.20 2.00 Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)
PAU beter
Grenoble beter
PAU beter
PAU beter
PAU beter
PAU beter
Gelijk
Grenoble beter
PAU beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

PAU
Grenoble

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1.2 1 1.1 1 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.3 1 1.6 1.6 1.2 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.4 2.2 2.6 2.7 2.2 3.2
BTS-percentage 40% 40% 40% 50% 80% 20%
Clean sheet-percentage 30% 20% 40% 30% 20% 40%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Ligue 2-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
PAU
Grenoble

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
PAU
Grenoble

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

PAU (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Grenoble (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Ligue 2

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

PAU

Trainer: Thierry Debes

5-3-2
1 B. Maubleu
2 T. Pouilly
29 G. Paquiez
23 A. Briançon
88 A. Bamba
97 A. Abdallah
6 C. Fall
21 J. Benet
19 T. Saettel
7 H. Benali
9 B. Leye

Wisselspelers

  • 39M. TourraineD
  • 27L. GadegbekuM
  • 10B. BrahimiM
  • 8S. BasseD
  • 56Abdoulaye MbayeF
  • 22R. BahengD
  • 5L. RajotM
  • 30E. SallesG
  • 18J. SebasF

Grenoble

Trainer: O. Frapolli

4-1-4-1
1 A. Olliero
19 N. Zahui
43 A. Pelon
5 C. Vidal
27 M. Xantippe
6 Y. Magnin
97 Y. Maçon
30 S. Diba
14 M. Corboz
10 B. Mouazan
12 U. Bonnet

Wisselspelers

  • 17L. CerriF
  • 8L. BernadouM
  • 16B. AllainG
  • 92J. Akpa AkproM
  • 2M. DjittéF
  • 23D. HoogewerfF