RED Star FC 93 vs Saint Etienne H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van RED Star FC 93
thuisvorm
W W D L W
Ligue 2
Stade de Paris (Stade Bauer)
Logo van Saint Etienne
uitvorm
L W W L D

AI-wedstrijdinzichten

RED Star FC 93
Saint Etienne

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.80
3.30
4.30
3.15
4.00
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
4.00
4.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.80
3.30
4.30
3.25
2.90
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W W W W
W W D L W
W D W W W
vs
W W L D W
L W W W W
L W W L D
Over 2.5-vorm
O O U O O
O O U O U
U U O O O
vs
O O O O U
O O O O U
U O O O O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
Y Y N Y N
N Y Y Y Y
vs
Y Y Y Y N
N Y N Y N
N N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.30 3.60 3.00 RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.40 3.40 3.40 Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne +0.10
Saint Etienne +0.10
Saint Etienne +0.10
RED Star FC 93 +0.20
RED Star FC 93 +0.20
RED Star FC 93 +0.20
Saint Etienne +0.40
Saint Etienne +0.40
Saint Etienne +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.90 1.80 2.00 RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 2.40 1.80 Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne +0.20
Saint Etienne +0.50
RED Star FC 93 +0.10
Saint Etienne +0.30
Saint Etienne +0.60
Gelijk
Saint Etienne +0.10
Saint Etienne +0.40
RED Star FC 93 +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 1.80 1.00 RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.00 1.60 Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne beter
Saint Etienne beter
RED Star FC 93 beter
Saint Etienne beter
Saint Etienne beter
Saint Etienne beter
RED Star FC 93 beter
Gelijk
RED Star FC 93 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

RED Star FC 93
Saint Etienne

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.9 1.8 2 2.1 2.4 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 1.8 1 1.3 1 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.3 3.6 3 3.4 3.4 3.4
BTS-percentage 70% 60% 80% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 30% 40% 20%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Ligue 2-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
RED Star FC 93
Saint Etienne

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
RED Star FC 93
Saint Etienne

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

RED Star FC 93 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint Etienne (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Wedstrijdvoorspellingen

2 voorspellingen voor deze wedstrijd

France - Ligue 2
2026-10-17 19:00:00
RED Star FC 93 logo
RED Star FC 93
versus
Saint Etienne logo
Saint Etienne
Abonneer om te bekijken
Odds 1.22
Modelvertrouwen: 75%
France - Ligue 2
2026-10-17 19:00:00
RED Star FC 93 logo
RED Star FC 93
versus
Saint Etienne logo
Saint Etienne
Abonneer om te bekijken
Odds 1.45
Modelvertrouwen: 75%

Competitiestand

Ligue 2

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

RED Star FC 93

Trainer: D. Perrinelle

4-2-3-1
16 G. Poussin
2 T. Magnin
20 D. Durivaux
4 E. Zidane
5 J. Escartin
19 I. Halifa
17 S. Renel
11 K. Cissé
10 S. Khaoui
7 D. Durand
23 J. Ikanga A Ngele

Wisselspelers

  • 80C. Bianay BalcotD
  • 6B. DangerD
  • 9I. DespotovicF
  • 3M. HuardD
  • 45Cheick KonateM
  • 27G. KyeremehF
  • 21Idrissa SabalyM
  • 1Yanis Benchaouch MartyG
  • 25Leonardo ButaD

Saint Etienne

Trainer: Ian Cathro

4-4-2
30 G. Larsonneur
23 K. Pedro
13 João Ferreira
18 S. Nair
11 B. Old
20 A. Boakye
6 M. Bernauer
14 Á. Csongvai
8 T. Ballo
7 I. Cardona
10 J. Breum

Wisselspelers

  • 32Adam BaallalM
  • 52T. TeillolD
  • 46E. DhaouiM
  • 31N. El JamaliM
  • 40L. LavalléeG
  • 17J. DuffusF
  • 1Mamour NdiayeG
  • 37N. Kasia NkondoD
  • 16T. SvetlinM