Concarneau vs Le Puy Foot H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Concarneau
thuisvorm
L W D W W
National 1
Stade Francis-Le Blé
Logo van Le Puy Foot
uitvorm
W L L L L

AI-wedstrijdinzichten

Concarneau
Le Puy Foot

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Puy Foot (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.10
3.30
2.90
2.30
3.60
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.45
2.90
4.00
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Puy Foot (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W D W
L W D W W
W D D W D
vs
D L W L W
D W D W W
W L L L L
Over 2.5-vorm
O O U U O
U U O U O
O U U O U
vs
U O O O U
O U U O U
U U U O O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
N N Y N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y Y N
Y N Y Y N
N N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.30 2.60 2.00 Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.40 2.60 2.20 Le Puy Foot (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Puy Foot +0.10
Le Puy Foot +0.30
Concarneau +0.10
Concarneau +0.20
Gelijk
Concarneau +0.40
Le Puy Foot +0.40
Le Puy Foot +0.60
Le Puy Foot +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.60 1.20 Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.80 0.80 Le Puy Foot (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Concarneau +0.10
Le Puy Foot +0.40
Concarneau +0.60
Concarneau +0.30
Le Puy Foot +0.20
Concarneau +0.80
Le Puy Foot +0.10
Le Puy Foot +0.60
Concarneau +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.90 1.00 0.80 Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 0.80 1.40 Le Puy Foot (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Concarneau beter
Le Puy Foot beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Le Puy Foot beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Gelijk
Concarneau beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Concarneau
Le Puy Foot

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Puy Foot (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1.6 1.2 1.3 1.8 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.9 1 0.8 1.1 0.8 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.3 2.6 2 2.4 2.6 2.2
BTS-percentage 60% 40% 80% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Concarneau
Le Puy Foot

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Puy Foot (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 1 · National

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.