Quevilly vs Valenciennes H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Quevilly
thuisvorm
D D W W D
National 1
Stade Robert Diochon
Logo van Valenciennes
uitvorm
L L D L L

AI-wedstrijdinzichten

Quevilly
Valenciennes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.75
2.90
0.60
1.30
2.30
0.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.30
4.00
2.60
3.10
2.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D D L
D D W W D
L L D D L
vs
D L L W L
L W D L W
L L D L L
Over 2.5-vorm
U O U U O
U U O O U
U O U U O
vs
U O O O U
U U U O O
O O U O U
BTS-vorm
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y N
N N N Y Y
N Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.00 2.00 2.00 Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.40 1.80 3.00 Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Valenciennes +0.40
Quevilly +0.20
Valenciennes +1.00
Valenciennes +0.40
Quevilly +0.20
Valenciennes +1.00
Valenciennes +0.40
Quevilly +0.20
Valenciennes +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.80 1.20 0.40 Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.90 1.00 0.80 Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Valenciennes +0.10
Valenciennes +0.20
Gelijk
Quevilly +0.30
Quevilly +0.20
Quevilly +0.40
Valenciennes +0.50
Valenciennes +0.60
Valenciennes +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 0.80 1.60 Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 0.80 2.20 Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Quevilly beter
Valenciennes beter
Quevilly beter
Quevilly beter
Gelijk
Quevilly beter
Valenciennes beter
Valenciennes beter
Quevilly beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Quevilly
Valenciennes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.8 1.2 0.4 0.9 1 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 0.8 1.6 1.5 0.8 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2 2 2 2.4 1.8 3
BTS-percentage 60% 80% 40% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Quevilly
Valenciennes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 1 · National

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.