Valenciennes vs Amiens H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Valenciennes
thuisvorm
L W D L W
National 1
Stade du Hainaut
Logo van Amiens
uitvorm
D L W D D

AI-wedstrijdinzichten

Valenciennes
Amiens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.30
2.30
0.30
2.72
3.75
1.90
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
1.67
2.50
1.00
BTS-coëfficiënt
3.10
2.60
3.60
1.56
1.50
1.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L L W L
L W D L W
L L D L L
vs
W D W D W
L W W W
D L W D D
Over 2.5-vorm
U O O O U
U U U O O
O O U O U
vs
O U U U O
U O U O
U U O U U
BTS-vorm
Y Y Y Y N
N N N Y Y
N Y Y Y N
vs
N N N Y N
N N N N
N N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.40 1.80 3.00 Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.73 2.25 1.20 Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Valenciennes +0.67
Valenciennes +0.15
Valenciennes +1.20
Valenciennes +0.07
Amiens +0.45
Valenciennes +0.60
Valenciennes +1.27
Valenciennes +0.75
Valenciennes +1.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.90 1.00 0.80 Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 2.00 0.80 Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens +0.50
Amiens +1.10
Valenciennes +0.10
Amiens +0.40
Amiens +1.00
Valenciennes +0.20
Amiens +0.60
Amiens +1.20
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 0.80 2.20 Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.33 0.25 0.40 Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Valenciennes
Amiens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.9 1 0.8 1.4 2 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 0.8 2.2 0.33 0.25 0.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.4 1.8 3 1.73 2.25 1.2
BTS-percentage 50% 40% 60% 10% 0% 20%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 68% 75% 60%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Valenciennes
Amiens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Valenciennes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Wedstrijdvoorspellingen

1 voorspelling voor deze wedstrijd

France - National 1
2026-10-17 13:45:00
Valenciennes logo
Valenciennes
versus
Amiens logo
Amiens
Abonneer om te bekijken
Odds 1.66
Modelvertrouwen: 65%

Competitiestand

National 1 · National

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.