Chateauroux vs Toulon H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Chateauroux
thuisvorm
L L
National 2 - Group C
Stade Gaston Petit
Logo van Toulon
uitvorm
L W D W L

AI-wedstrijdinzichten

Chateauroux
Toulon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Toulon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.90
0.00
1.50
2.95
3.60
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
0.00
0.00
0.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
1.60
1.50
1.67
3.10
3.30
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Toulon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D L D
L L
D D D
vs
D W W L W
D W D W W
L W D W L
Over 2.5-vorm
U U U U U
U U
U U U
vs
U O O O U
O O U O U
U U U O O
BTS-vorm
N N Y N N
N N
N Y N
vs
N N Y Y N
Y Y N Y N
N N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
0.83 1.00 0.67 Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.40 2.40 2.40 Toulon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Toulon +1.57
Toulon +1.57
Toulon +1.57
Toulon +1.40
Toulon +1.40
Toulon +1.40
Toulon +1.73
Toulon +1.73
Toulon +1.73
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.17 0.00 0.33 Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.60 1.20 Toulon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Toulon +1.23
Toulon +1.43
Toulon +1.03
Toulon +1.40
Toulon +1.60
Toulon +1.20
Toulon +1.07
Toulon +1.27
Toulon +0.87
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.67 1.00 0.33 Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.80 1.20 Toulon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Gelijk
Toulon beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Chateauroux
Toulon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Toulon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.17 0 0.33 1.4 1.6 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.67 1 0.33 1 0.8 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 0.83 1 0.67 2.4 2.4 2.4
BTS-percentage 17% 0% 33% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 33% 0% 67% 40% 40% 40%
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Chateauroux
Toulon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Toulon (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.