Fréjus St-Raphaël vs Canet Roussillon H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Fréjus St-Raphaël
thuisvorm
D L W W L
National 2 - Group C
Stade Louis Hon
Logo van Canet Roussillon
uitvorm
L D

AI-wedstrijdinzichten

Fréjus St-Raphaël
Canet Roussillon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.15
2.30
2.00
0.60
0.50
0.75
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
3.00
3.33
2.50
BTS-coëfficiënt
2.40
1.90
2.90
2.60
2.17
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L L W
D L W W L
W L L L W
vs
L L L D D
L L D
L D
Over 2.5-vorm
O U O O U
U U O U O
O U O O U
vs
O U O O U
O O U
U O
BTS-vorm
N N Y Y N
N N N N Y
Y N N Y N
vs
Y N N Y N
Y N N
N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.40 2.60 Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.67 2.33 3.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon +0.17
Fréjus St-Raphaël +0.17
Canet Roussillon +0.50
Canet Roussillon +0.27
Fréjus St-Raphaël +0.07
Canet Roussillon +0.60
Canet Roussillon +0.07
Fréjus St-Raphaël +0.27
Canet Roussillon +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.40 1.00 Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.67 0.33 1.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël +0.53
Fréjus St-Raphaël +0.87
Fréjus St-Raphaël +0.20
Fréjus St-Raphaël +0.73
Fréjus St-Raphaël +1.07
Fréjus St-Raphaël +0.40
Fréjus St-Raphaël +0.33
Fréjus St-Raphaël +0.67
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.30 1.00 1.60 Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 2.00 2.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Fréjus St-Raphaël
Canet Roussillon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1.4 1 0.67 0.33 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.3 1 1.6 2 2 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2.4 2.6 2.67 2.33 3
BTS-percentage 30% 20% 40% 42% 33% 50%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 17% 33% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Fréjus St-Raphaël
Canet Roussillon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.