Rumilly Vallières vs Nimes H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Rumilly Vallières
thuisvorm
L W W L W
National 2 - Group C
Stade des Grangettes
Logo van Nimes
uitvorm
W L W W W

AI-wedstrijdinzichten

Rumilly Vallières
Nimes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Rumilly Vallières (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nimes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.50
3.00
2.00
3.65
3.30
4.00
Over 2.5-coëfficiënt
4.50
5.00
4.00
4.00
4.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.95
3.60
4.30
3.60
2.90
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Rumilly Vallières (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nimes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L L W
L W W L W
L W W L L
vs
W W W W D
L W W W D
W L W W W
Over 2.5-vorm
O O O U O
O O O O O
O O O O U
vs
O U O O U
O O O O U
O O O U O
BTS-vorm
N Y N N Y
Y Y N N Y
Y Y Y Y N
vs
N N N Y Y
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 4.00 3.60 Rumilly Vallières (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.20 3.00 3.40 Nimes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Rumilly Vallières +0.60
Rumilly Vallières +0.80
Rumilly Vallières +0.40
Rumilly Vallières +0.80
Rumilly Vallières +1.00
Rumilly Vallières +0.60
Rumilly Vallières +0.40
Rumilly Vallières +0.60
Rumilly Vallières +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.20 2.20 2.20 Rumilly Vallières (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 2.40 2.00 Nimes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Nimes +0.20
Rumilly Vallières +0.20
Gelijk
Nimes +0.20
Rumilly Vallières +0.20
Gelijk
Nimes +0.20
Rumilly Vallières +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.80 1.40 Rumilly Vallières (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.60 1.40 Nimes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nimes beter
Nimes beter
Nimes beter
Nimes beter
Nimes beter
Nimes beter
Nimes beter
Nimes beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Rumilly Vallières
Nimes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Rumilly Vallières (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nimes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.2 2.2 2.2 2.2 2.4 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1.8 1.4 1 0.6 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 4 3.6 3.2 3 3.4
BTS-percentage 70% 60% 80% 60% 40% 80%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 40% 60% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Rumilly Vallières
Nimes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Rumilly Vallières (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nimes (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.