FC 08 Villingen vs Karlsruhe II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC 08 Villingen
thuisvorm
L L W W W
Oberliga - Baden-Württemberg
MS Technologie Arena
Logo van Karlsruhe II
uitvorm
L D D L W

AI-wedstrijdinzichten

FC 08 Villingen
Karlsruhe II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC 08 Villingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Karlsruhe II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.30
3.00
3.60
2.60
3.60
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
3.80
3.30
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC 08 Villingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Karlsruhe II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D W W
L L W W W
W W D D W
vs
L D W W W
W D D W W
L D D L W
Over 2.5-vorm
O O U U O
O O U O U
O U O U O
vs
O O O O O
U U O O O
O U O O O
BTS-vorm
Y N Y N Y
Y Y N N N
N N Y Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
N Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.30 2.80 3.80 FC 08 Villingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.00 2.60 3.40 Karlsruhe II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC 08 Villingen +0.30
FC 08 Villingen +0.70
Karlsruhe II +0.10
Karlsruhe II +0.20
FC 08 Villingen +0.20
Karlsruhe II +0.60
FC 08 Villingen +0.80
FC 08 Villingen +1.20
FC 08 Villingen +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.10 1.60 2.60 FC 08 Villingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.60 1.40 Karlsruhe II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC 08 Villingen +0.60
FC 08 Villingen +0.50
FC 08 Villingen +0.70
FC 08 Villingen +0.10
Gelijk
FC 08 Villingen +0.20
FC 08 Villingen +1.10
FC 08 Villingen +1.00
FC 08 Villingen +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.20 1.20 FC 08 Villingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.00 2.00 Karlsruhe II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC 08 Villingen beter
Karlsruhe II beter
FC 08 Villingen beter
FC 08 Villingen beter
Karlsruhe II beter
FC 08 Villingen beter
FC 08 Villingen beter
Karlsruhe II beter
FC 08 Villingen beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC 08 Villingen
Karlsruhe II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC 08 Villingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Karlsruhe II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.1 1.6 2.6 1.5 1.6 1.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1.2 1.2 1.5 1 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.3 2.8 3.8 3 2.6 3.4
BTS-percentage 50% 40% 60% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 50% 60% 40% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Baden-Württemberg-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC 08 Villingen
Karlsruhe II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC 08 Villingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Karlsruhe II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Baden-Württemberg · Baden-Württemberg

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Oberachern 11 7 2 2 22:9 +13 23 W D D W L
2 FC 08 Villingen 11 7 2 2 24:13 +11 23 D W D W W
3 Backnang 11 6 4 1 25:12 +13 22 D D D W D
4 Young Boys Reutlingen 11 6 4 1 26:14 +12 22 W D D W W
5 Reutlingen 11 6 2 3 18:15 +3 20 W D L D L
6 CFR Pforzheim 11 5 2 4 21:19 +2 17 L L W L W
7 FC Holzhausen 11 5 2 4 18:17 +1 17 L W D L W
8 Bahlinger SC 11 4 5 2 16:16 0 17 D D W L W
9 FV Ravensburg 11 4 4 3 19:14 +5 16 W D W W L
10 Karlsruhe II 11 4 4 3 19:20 -1 16 L D W W W
11 1. FC Muhlhausen 11 5 1 5 24:26 -2 16 D W L L L
12 Balingen 11 3 3 5 17:18 -1 12 D W D L L
13 Essingen 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L W L W
14 Teningen 11 4 0 7 18:27 -9 12 L W W L L
15 TSV Singen 11 3 2 6 13:19 -6 11 W L W L D
16 FC Nöttingen 11 3 0 8 24:20 +4 9 L L L W W
17 Türkspor Neckarsulm 11 3 0 8 12:29 -17 9 W L L L L
18 Normannia Gmünd 11 1 0 10 9:32 -23 3 L L L W L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Oberachern 5 4 0 1 12:3 +9 12
2 Young Boys Reutlingen 6 3 3 0 14:8 +6 12
3 Bahlinger SC 6 3 3 0 9:5 +4 12
4 Backnang 6 3 2 1 14:7 +7 11
5 FV Ravensburg 6 3 2 1 12:8 +4 11
6 Karlsruhe II 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Essingen 6 3 1 2 11:11 0 10
8 TSV Singen 6 3 1 2 9:9 0 10
9 FC 08 Villingen 5 3 0 2 8:6 +2 9
10 1. FC Muhlhausen 5 3 0 2 12:11 +1 9
11 Reutlingen 5 2 2 1 7:4 +3 8
12 CFR Pforzheim 6 2 1 3 12:16 -4 7
13 FC Nöttingen 5 2 0 3 14:5 +9 6
14 Türkspor Neckarsulm 6 2 0 4 7:12 -5 6
15 Teningen 5 2 0 3 6:13 -7 6
16 FC Holzhausen 5 1 2 2 6:7 -1 5
17 Balingen 5 1 1 3 7:9 -2 4
18 Normannia Gmünd 5 1 0 4 7:15 -8 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 FC 08 Villingen 6 4 2 0 16:7 +9 14
2 FC Holzhausen 6 4 0 2 12:10 +2 12
3 Reutlingen 6 4 0 2 11:11 0 12
4 Backnang 5 3 2 0 11:5 +6 11
5 Oberachern 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Young Boys Reutlingen 5 3 1 1 12:6 +6 10
7 CFR Pforzheim 5 3 1 1 9:3 +6 10
8 Balingen 6 2 2 2 10:9 +1 8
9 1. FC Muhlhausen 6 2 1 3 12:15 -3 7
10 Teningen 6 2 0 4 12:14 -2 6
11 FV Ravensburg 5 1 2 2 7:6 +1 5
12 Karlsruhe II 5 1 2 2 7:10 -3 5
13 Bahlinger SC 5 1 2 2 7:11 -4 5
14 FC Nöttingen 6 1 0 5 10:15 -5 3
15 Türkspor Neckarsulm 5 1 0 4 5:17 -12 3
16 Essingen 5 0 2 3 2:7 -5 2
17 TSV Singen 5 0 1 4 4:10 -6 1
18 Normannia Gmünd 6 0 0 6 2:17 -15 0