Großbardorf vs DJK Bamberg H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Großbardorf
thuisvorm
L W W L L
Oberliga - Bayern Nord
Westphalen-Stadion
Logo van DJK Bamberg
uitvorm
L L W D L

AI-wedstrijdinzichten

Großbardorf
DJK Bamberg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.50
2.00
1.00
1.45
1.60
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
4.00
3.00
2.50
1.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
2.75
1.90
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L L W
L W W L L
L L L L W
vs
W D D D L
L L W D D
L L W D L
Over 2.5-vorm
O O U U O
O O O O U
O U O U O
vs
U U O U O
U O U U U
O O U O O
BTS-vorm
Y N N N Y
N Y Y N N
Y N Y N Y
vs
N N Y Y Y
N N N N Y
Y N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 3.20 4.40 Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.00 3.00 DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf +1.30
Großbardorf +1.80
Großbardorf +0.80
Großbardorf +0.70
Großbardorf +1.20
Großbardorf +0.20
Großbardorf +1.90
Großbardorf +2.40
Großbardorf +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.40 1.60 Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 0.40 1.00 DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf +0.80
Großbardorf +1.10
Großbardorf +0.50
Großbardorf +0.70
Großbardorf +1.00
Großbardorf +0.40
Großbardorf +0.90
Großbardorf +1.20
Großbardorf +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.30 1.80 2.80 Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 1.60 2.00 DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
Gelijk
DJK Bamberg beter
Großbardorf beter
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Großbardorf
DJK Bamberg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1.4 1.6 0.7 0.4 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.3 1.8 2.8 1.8 1.6 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 3.2 4.4 2.5 2 3
BTS-percentage 50% 40% 60% 40% 20% 60%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Großbardorf
DJK Bamberg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.