Jahn Regensburg II vs Viktoria Aschaffenburg H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Jahn Regensburg II
thuisvorm
L W W W D
Oberliga - Bayern Nord
Sportpark am Kaulbachweg
Logo van Viktoria Aschaffenburg
uitvorm
L W L W D

AI-wedstrijdinzichten

Jahn Regensburg II
Viktoria Aschaffenburg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Aschaffenburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.95
3.30
2.60
2.30
2.30
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
4.00
4.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.10
2.60
3.60
3.95
3.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Aschaffenburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D W D D
L W W W D
L W W D D
vs
L W D D W
W L L D W
L W L W D
Over 2.5-vorm
O O O O U
U O O O U
O O U O O
vs
O O O U U
O O O O U
O O O O U
BTS-vorm
N Y Y Y N
N Y N Y N
Y N N Y Y
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.60 3.00 4.20 Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.50 3.00 4.00 Viktoria Aschaffenburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II +0.10
Jahn Regensburg II +0.60
Viktoria Aschaffenburg +0.40
Viktoria Aschaffenburg +0.50
Gelijk
Viktoria Aschaffenburg +1.00
Jahn Regensburg II +0.70
Jahn Regensburg II +1.20
Jahn Regensburg II +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.20 2.00 2.40 Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 1.60 2.20 Viktoria Aschaffenburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II +0.30
Jahn Regensburg II +0.60
Gelijk
Jahn Regensburg II +0.10
Jahn Regensburg II +0.40
Viktoria Aschaffenburg +0.20
Jahn Regensburg II +0.50
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 1.00 1.80 Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.40 1.80 Viktoria Aschaffenburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II beter
Gelijk
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Viktoria Aschaffenburg beter
Viktoria Aschaffenburg beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Jahn Regensburg II
Viktoria Aschaffenburg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Aschaffenburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.2 2 2.4 1.9 1.6 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 1 1.8 1.6 1.4 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.6 3 4.2 3.5 3 4
BTS-percentage 50% 40% 60% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 40% 40% 40% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Jahn Regensburg II
Viktoria Aschaffenburg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Aschaffenburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.