Nordlingen vs Fortuna Regensburg H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Nordlingen
thuisvorm
D L L D L
Oberliga - Bayern Nord
Gerd-Müller-Stadion
Logo van Fortuna Regensburg
uitvorm
W L W D L

AI-wedstrijdinzichten

Nordlingen
Fortuna Regensburg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fortuna Regensburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.95
0.60
1.30
2.95
3.60
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
2.00
4.00
3.50
5.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.95
2.60
3.30
4.30
5.00
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fortuna Regensburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D L L
D L L D L
D W L L L
vs
W W D D L
W D W W D
W L W D L
Over 2.5-vorm
U O U O O
O U U U O
U O O O O
vs
O O U O U
O O O O O
O U O U U
BTS-vorm
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y N
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y Y
Y N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.40 3.00 3.80 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.00 5.60 2.40 Fortuna Regensburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fortuna Regensburg +0.60
Fortuna Regensburg +2.20
Nordlingen +1.00
Fortuna Regensburg +1.00
Fortuna Regensburg +2.60
Nordlingen +0.60
Fortuna Regensburg +0.20
Fortuna Regensburg +1.80
Nordlingen +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.00 1.20 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 3.80 1.20 Fortuna Regensburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fortuna Regensburg +1.40
Fortuna Regensburg +2.70
Fortuna Regensburg +0.10
Fortuna Regensburg +1.50
Fortuna Regensburg +2.80
Fortuna Regensburg +0.20
Fortuna Regensburg +1.30
Fortuna Regensburg +2.60
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.30 2.00 2.60 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.80 1.20 Fortuna Regensburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Fortuna Regensburg beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Nordlingen
Fortuna Regensburg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fortuna Regensburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1 1.2 2.5 3.8 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.3 2 2.6 1.5 1.8 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.4 3 3.8 4 5.6 2.4
BTS-percentage 50% 40% 60% 80% 100% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 0% 0% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Nordlingen
Fortuna Regensburg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fortuna Regensburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.