Weiden vs Eintracht Bamberg H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Weiden
thuisvorm
L W L L D
Oberliga - Bayern Nord
Sparda-Bank-Stadion
Logo van Eintracht Bamberg
uitvorm
D W L W D

AI-wedstrijdinzichten

Weiden
Eintracht Bamberg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Eintracht Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.95
1.30
2.60
2.45
2.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
2.00
3.00
1.00
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Eintracht Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L D D
L W L L D
D W W L D
vs
L W L D D
W L W L D
D W L W D
Over 2.5-vorm
O O O U U
O U O O U
O O O O U
vs
U O U U O
O U O U O
U U U O U
BTS-vorm
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
N N N Y Y
Y N Y N Y
Y N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 3.80 3.80 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 3.80 1.80 Eintracht Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden +1.00
Gelijk
Weiden +2.00
Weiden +1.00
Gelijk
Weiden +2.00
Weiden +1.00
Gelijk
Weiden +2.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.70 1.20 2.20 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 2.20 1.20 Eintracht Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Eintracht Bamberg +0.50
Weiden +0.50
Eintracht Bamberg +0.50
Eintracht Bamberg +1.00
Gelijk
Weiden +0.50
Gelijk
Weiden +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 2.60 1.60 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.60 0.60 Eintracht Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Eintracht Bamberg beter
Eintracht Bamberg beter
Eintracht Bamberg beter
Eintracht Bamberg beter
Eintracht Bamberg beter
Eintracht Bamberg beter
Eintracht Bamberg beter
Gelijk
Eintracht Bamberg beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Weiden
Eintracht Bamberg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Eintracht Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.7 1.2 2.2 1.7 2.2 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 2.6 1.6 1.1 1.6 0.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 3.8 3.8 2.8 3.8 1.8
BTS-percentage 80% 80% 80% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 0% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Weiden
Eintracht Bamberg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Eintracht Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.