Sportfreunde Schwaig vs Heimstetten H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Sportfreunde Schwaig
thuisvorm
D D D D D
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Schwaig Platz 1
Logo van Heimstetten
uitvorm
D D L W L

AI-wedstrijdinzichten

Sportfreunde Schwaig
Heimstetten

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.55
1.50
3.60
2.10
2.60
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
1.00
5.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.65
3.00
4.30
3.45
2.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D W D W
D D D D D
D W D W W
vs
L D W D L
W L W D D
D D L W L
Over 2.5-vorm
O U O U O
U U O U U
O O O O O
vs
O O O U O
U O O O U
U O O O O
BTS-vorm
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
vs
Y Y N N Y
N N Y Y N
Y Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.90 1.60 4.20 Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 3.00 4.60 Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Heimstetten +0.90
Heimstetten +0.10
Heimstetten +1.70
Heimstetten +2.20
Heimstetten +1.40
Heimstetten +3.00
Sportfreunde Schwaig +0.40
Sportfreunde Schwaig +1.20
Heimstetten +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.80 0.80 2.80 Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 1.40 2.20 Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Sportfreunde Schwaig +0.40
Heimstetten +0.40
Heimstetten +1.00
Heimstetten +0.60
Heimstetten +1.40
Sportfreunde Schwaig +1.00
Sportfreunde Schwaig +1.40
Sportfreunde Schwaig +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 0.80 1.40 Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 1.60 2.40 Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Sportfreunde Schwaig
Heimstetten

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.8 0.8 2.8 1.8 1.4 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 0.8 1.4 2 1.6 2.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.9 1.6 4.2 3.8 3 4.6
BTS-percentage 70% 60% 80% 60% 40% 80%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Sportfreunde Schwaig
Heimstetten

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.