Dresden II vs Germania Halberstadt H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Dresden II
thuisvorm
W W D W
Oberliga - Nordost-Süd
Stadion nog onbekend
Logo van Germania Halberstadt
uitvorm
L W W D W

AI-wedstrijdinzichten

Dresden II
Germania Halberstadt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Germania Halberstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.00
4.13
1.50
3.15
3.00
3.30
Over 2.5-coëfficiënt
0.71
1.25
0.00
4.00
4.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.29
3.25
3.33
3.60
3.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Germania Halberstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D D D W
W W D W
D D D
vs
W W W D W
L L W W W
L W W D W
Over 2.5-vorm
O U U U U
U O U U
U U U
vs
O O O U O
U O O O O
O O O U O
BTS-vorm
Y Y Y N N
N Y Y N
Y Y N
vs
N N Y Y N
N Y Y N Y
Y Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.92 2.50 1.33 Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.70 3.80 3.60 Germania Halberstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Germania Halberstadt +1.78
Germania Halberstadt +1.88
Germania Halberstadt +1.68
Germania Halberstadt +1.20
Germania Halberstadt +1.30
Germania Halberstadt +1.10
Germania Halberstadt +2.37
Germania Halberstadt +2.47
Germania Halberstadt +2.27
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.33 2.00 0.67 Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.40 2.60 Germania Halberstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Germania Halberstadt +1.17
Germania Halberstadt +1.07
Germania Halberstadt +1.27
Germania Halberstadt +0.50
Germania Halberstadt +0.40
Germania Halberstadt +0.60
Germania Halberstadt +1.83
Germania Halberstadt +1.73
Germania Halberstadt +1.93
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.58 0.50 0.67 Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.40 1.00 Germania Halberstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Dresden II
Germania Halberstadt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Germania Halberstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.33 2 0.67 2.5 2.4 2.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.58 0.5 0.67 1.2 1.4 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.92 2.5 1.33 3.7 3.8 3.6
BTS-percentage 58% 50% 67% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 42% 50% 33% 30% 20% 40%
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Dresden II
Germania Halberstadt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Germania Halberstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0