Einheit Wernigerode vs Empor Glauchau H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Einheit Wernigerode
thuisvorm
W D W D D
Oberliga - Nordost-Süd
Sportplatz Mannsbergstraße
Logo van Empor Glauchau
uitvorm
D L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Einheit Wernigerode
Empor Glauchau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Einheit Wernigerode (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Empor Glauchau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.75
2.90
0.60
1.60
2.60
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
4.00
4.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
4.30
5.00
3.60
3.45
2.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Einheit Wernigerode (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Empor Glauchau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D D D L
W D W D D
L L D D L
vs
L D L D D
W W L D D
D L L L D
Over 2.5-vorm
O O U O O
O U O O O
O O O U O
vs
O U O U U
O U O U U
U U O O U
BTS-vorm
Y Y Y Y N
Y Y Y Y Y
N Y Y Y N
vs
Y Y Y N Y
N N Y Y N
Y N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 3.80 3.80 Einheit Wernigerode (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.20 2.80 Empor Glauchau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Einheit Wernigerode +1.30
Einheit Wernigerode +1.60
Einheit Wernigerode +1.00
Einheit Wernigerode +1.30
Einheit Wernigerode +1.60
Einheit Wernigerode +1.00
Einheit Wernigerode +1.30
Einheit Wernigerode +1.60
Einheit Wernigerode +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 2.20 0.80 Einheit Wernigerode (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.20 1.00 Empor Glauchau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Einheit Wernigerode +0.40
Einheit Wernigerode +0.30
Einheit Wernigerode +0.50
Einheit Wernigerode +1.10
Einheit Wernigerode +1.00
Einheit Wernigerode +1.20
Empor Glauchau +0.30
Empor Glauchau +0.40
Empor Glauchau +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.30 1.60 3.00 Einheit Wernigerode (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.00 1.80 Empor Glauchau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Empor Glauchau beter
Empor Glauchau beter
Empor Glauchau beter
Empor Glauchau beter
Empor Glauchau beter
Einheit Wernigerode beter
Empor Glauchau beter
Empor Glauchau beter
Empor Glauchau beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Einheit Wernigerode
Empor Glauchau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Einheit Wernigerode (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Empor Glauchau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 2.2 0.8 1.1 1.2 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.3 1.6 3 1.4 1 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 3.8 3.8 2.5 2.2 2.8
BTS-percentage 80% 100% 60% 60% 40% 80%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 30% 60% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Einheit Wernigerode
Empor Glauchau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Einheit Wernigerode (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Empor Glauchau (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0