Plauen vs Budissa Bautzen H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Plauen
thuisvorm
L W D L D
Oberliga - Nordost-Süd
Vogtlandstadion
Logo van Budissa Bautzen
uitvorm
W D D D D

AI-wedstrijdinzichten

Plauen
Budissa Bautzen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Plauen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Budissa Bautzen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.95
1.60
2.30
2.60
3.00
2.20
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
4.00
1.00
3.00
4.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.60
4.30
2.90
3.80
3.60
4.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Plauen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Budissa Bautzen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D L W D
L W D L D
W L L D W
vs
L D W D W
W L L W W
W D D D D
Over 2.5-vorm
O U O U O
U O O O O
U O U U U
vs
O O O U U
O O O O U
O U U O U
BTS-vorm
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
N Y N Y N
vs
N Y Y Y N
Y Y N Y N
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.80 3.60 2.00 Plauen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.40 4.20 2.60 Budissa Bautzen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Budissa Bautzen +0.60
Budissa Bautzen +1.40
Plauen +0.20
Plauen +0.20
Budissa Bautzen +0.60
Plauen +1.00
Budissa Bautzen +1.40
Budissa Bautzen +2.20
Budissa Bautzen +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.80 1.20 Plauen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 2.00 1.40 Budissa Bautzen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Budissa Bautzen +0.20
Budissa Bautzen +0.50
Plauen +0.10
Plauen +0.10
Budissa Bautzen +0.20
Plauen +0.40
Budissa Bautzen +0.50
Budissa Bautzen +0.80
Budissa Bautzen +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.30 1.80 0.80 Plauen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 2.20 1.20 Budissa Bautzen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plauen beter
Plauen beter
Budissa Bautzen beter
Budissa Bautzen beter
Plauen beter
Budissa Bautzen beter
Plauen beter
Plauen beter
Plauen beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Plauen
Budissa Bautzen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Plauen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Budissa Bautzen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1.8 1.2 1.7 2 1.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.3 1.8 0.8 1.7 2.2 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.8 3.6 2 3.4 4.2 2.6
BTS-percentage 60% 80% 40% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 20% 0% 40% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Plauen
Budissa Bautzen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Plauen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Budissa Bautzen (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0