FC Emmelshausen-Karbach vs Hertha Wiesbach H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC Emmelshausen-Karbach
thuisvorm
L D W L W
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Stadion nog onbekend
Logo van Hertha Wiesbach
uitvorm
L L D L W

AI-wedstrijdinzichten

FC Emmelshausen-Karbach
Hertha Wiesbach

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC Emmelshausen-Karbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Wiesbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
2.30
2.30
2.30
3.30
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
1.00
4.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.20
4.30
4.65
4.30
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC Emmelshausen-Karbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Wiesbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L D W
L D W L W
W L W L D
vs
W W L D W
W L W W D
L L D L W
Over 2.5-vorm
U O U U U
O U U U U
O O O O U
vs
U O O U O
O O U O U
O O U O O
BTS-vorm
N Y N Y N
N Y N N N
Y N Y Y Y
vs
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 2.60 5.00 FC Emmelshausen-Karbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 3.60 4.00 Hertha Wiesbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
FC Emmelshausen-Karbach +0.20
Hertha Wiesbach +0.20
Hertha Wiesbach +1.20
Hertha Wiesbach +1.00
Hertha Wiesbach +1.40
FC Emmelshausen-Karbach +1.20
FC Emmelshausen-Karbach +1.40
FC Emmelshausen-Karbach +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 1.00 2.20 FC Emmelshausen-Karbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 2.00 1.60 Hertha Wiesbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Wiesbach +0.20
Hertha Wiesbach +0.40
Gelijk
Hertha Wiesbach +0.80
Hertha Wiesbach +1.00
Hertha Wiesbach +0.60
FC Emmelshausen-Karbach +0.40
FC Emmelshausen-Karbach +0.20
FC Emmelshausen-Karbach +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.20 1.60 2.80 FC Emmelshausen-Karbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 1.60 2.40 Hertha Wiesbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Wiesbach beter
Hertha Wiesbach beter
FC Emmelshausen-Karbach beter
FC Emmelshausen-Karbach beter
Gelijk
FC Emmelshausen-Karbach beter
Hertha Wiesbach beter
Hertha Wiesbach beter
Hertha Wiesbach beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC Emmelshausen-Karbach
Hertha Wiesbach

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Emmelshausen-Karbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Wiesbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 1 2.2 1.8 2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.2 1.6 2.8 2 1.6 2.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 2.6 5 3.8 3.6 4
BTS-percentage 50% 20% 80% 90% 80% 100%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 10% 20% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC Emmelshausen-Karbach
Hertha Wiesbach

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Emmelshausen-Karbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Wiesbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0