Gonsenheim vs Elversberg II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Gonsenheim
thuisvorm
L W W D W
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Sportplatz am Wildpark
Logo van Elversberg II
uitvorm
L D L L L

AI-wedstrijdinzichten

Gonsenheim
Elversberg II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Gonsenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elversberg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.15
3.30
3.00
1.95
3.60
0.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.10
2.60
3.60
3.80
3.30
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Gonsenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elversberg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D W W W
L W W D W
L L W W W
vs
D W L D L
W W D W D
L D L L L
Over 2.5-vorm
O U U O O
U O O U O
O O O U O
vs
U O O O O
U O U O O
O O U O O
BTS-vorm
N N N Y Y
N Y N N Y
Y Y N N Y
vs
N Y Y Y Y
N Y N Y Y
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.70 3.80 3.60 Gonsenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 3.00 4.60 Elversberg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elversberg II +0.10
Gonsenheim +0.70
Elversberg II +0.90
Gelijk
Gonsenheim +0.80
Elversberg II +0.80
Elversberg II +0.20
Gonsenheim +0.60
Elversberg II +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.50 3.00 2.00 Gonsenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.80 1.20 Elversberg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gonsenheim +1.00
Gonsenheim +0.70
Gonsenheim +1.30
Gonsenheim +1.50
Gonsenheim +1.20
Gonsenheim +1.80
Gonsenheim +0.50
Gonsenheim +0.20
Gonsenheim +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 0.80 1.60 Gonsenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 1.20 3.40 Elversberg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gonsenheim beter
Gelijk
Gonsenheim beter
Gonsenheim beter
Gonsenheim beter
Gonsenheim beter
Gonsenheim beter
Elversberg II beter
Gonsenheim beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Gonsenheim
Elversberg II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gonsenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elversberg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.5 3 2 1.5 1.8 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 0.8 1.6 2.3 1.2 3.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.7 3.8 3.6 3.8 3 4.6
BTS-percentage 50% 40% 60% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 40% 40% 40% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Gonsenheim
Elversberg II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gonsenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elversberg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0