Schott Mainz vs Wormatia Worms H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Schott Mainz
thuisvorm
W W W D W
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Mainz Golden Eagles Stadium
Logo van Wormatia Worms
uitvorm
L L D L D

AI-wedstrijdinzichten

Schott Mainz
Wormatia Worms

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Schott Mainz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wormatia Worms (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.10
4.30
1.90
1.95
3.30
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
5.00
2.00
4.50
5.00
4.00
BTS-coëfficiënt
4.50
5.00
4.00
4.65
5.00
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Schott Mainz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wormatia Worms (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D D W
W W W D W
W D D L D
vs
W L W D D
L W W W D
L L D L D
Over 2.5-vorm
U O O U O
O O O O O
O U U O U
vs
O O O O O
O O O O O
U O O O O
BTS-vorm
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.40 4.60 2.20 Schott Mainz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.60 4.20 5.00 Wormatia Worms (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wormatia Worms +1.20
Wormatia Worms +0.80
Wormatia Worms +1.60
Gelijk
Schott Mainz +0.40
Wormatia Worms +0.40
Wormatia Worms +2.40
Wormatia Worms +2.00
Wormatia Worms +2.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.20 3.20 1.20 Schott Mainz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.60 2.00 Wormatia Worms (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wormatia Worms +0.10
Wormatia Worms +0.40
Schott Mainz +0.20
Schott Mainz +0.90
Schott Mainz +0.60
Schott Mainz +1.20
Wormatia Worms +1.10
Wormatia Worms +1.40
Wormatia Worms +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.40 1.00 Schott Mainz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 1.60 3.00 Wormatia Worms (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Schott Mainz beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Schott Mainz
Wormatia Worms

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Schott Mainz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wormatia Worms (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.2 3.2 1.2 2.3 2.6 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1.4 1 2.3 1.6 3
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.4 4.6 2.2 4.6 4.2 5
BTS-percentage 90% 100% 80% 90% 100% 80%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 0% 0% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Schott Mainz
Wormatia Worms

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Schott Mainz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wormatia Worms (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0