TuS Koblenz vs Cosmos Koblenz H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van TuS Koblenz
thuisvorm
W D D W W
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Stadion Oberwerth
Logo van Cosmos Koblenz
uitvorm
L L D L W

AI-wedstrijdinzichten

TuS Koblenz
Cosmos Koblenz

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

TuS Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cosmos Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
3.60
1.00
2.15
3.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
4.50
4.00
5.00
BTS-coëfficiënt
4.15
4.00
4.30
4.30
3.60
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

TuS Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cosmos Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L W L
W D D W W
W L L L L
vs
L L W W L
W W L W L
L L D L W
Over 2.5-vorm
O O O O O
O U U O O
U O O O O
vs
O O O O O
U O O O O
O O O O O
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.70 3.20 4.20 TuS Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 3.00 4.60 Cosmos Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cosmos Koblenz +0.10
TuS Koblenz +0.70
Cosmos Koblenz +0.90
Cosmos Koblenz +0.60
TuS Koblenz +0.20
Cosmos Koblenz +1.40
TuS Koblenz +0.40
TuS Koblenz +1.20
Cosmos Koblenz +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.70 2.00 1.40 TuS Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 2.00 1.60 Cosmos Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cosmos Koblenz +0.10
Cosmos Koblenz +0.30
TuS Koblenz +0.10
TuS Koblenz +0.20
Gelijk
TuS Koblenz +0.40
Cosmos Koblenz +0.40
Cosmos Koblenz +0.60
Cosmos Koblenz +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 1.20 2.80 TuS Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 1.00 3.00 Cosmos Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Cosmos Koblenz beter
TuS Koblenz beter
TuS Koblenz beter
Cosmos Koblenz beter
TuS Koblenz beter
Cosmos Koblenz beter
Cosmos Koblenz beter
TuS Koblenz beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

TuS Koblenz
Cosmos Koblenz

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

TuS Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cosmos Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.7 2 1.4 1.8 2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 1.2 2.8 2 1 3
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.7 3.2 4.2 3.8 3 4.6
BTS-percentage 80% 80% 80% 80% 60% 100%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
TuS Koblenz
Cosmos Koblenz

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

TuS Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cosmos Koblenz (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0