Aubstadt vs Vilzing H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Aubstadt
thuisvorm
W L L L D
Regionalliga - Bayern
NGN-Arena
Logo van Vilzing
uitvorm
L W D L W

AI-wedstrijdinzichten

Aubstadt
Vilzing

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Aubstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vilzing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.95
1.30
0.60
1.75
1.20
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
1.00
3.00
3.00
2.00
4.00
BTS-coëfficiënt
2.40
1.90
2.90
4.15
4.30
4.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Aubstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vilzing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L D D
W L L L D
D L L L D
vs
D D L D W
L D D D D
L W D L W
Over 2.5-vorm
U O U O U
U O U U U
U O U O O
vs
U O O U O
U O U O U
O O U O O
BTS-vorm
N N N Y N
N Y N N N
Y N N N Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.30 2.00 2.60 Aubstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.70 3.00 4.40 Vilzing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vilzing +1.40
Vilzing +0.70
Vilzing +2.10
Vilzing +1.70
Vilzing +1.00
Vilzing +2.40
Vilzing +1.10
Vilzing +0.40
Vilzing +1.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 0.80 0.60 Aubstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.40 2.00 Vilzing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vilzing +1.00
Vilzing +0.70
Vilzing +1.30
Vilzing +0.90
Vilzing +0.60
Vilzing +1.20
Vilzing +1.10
Vilzing +0.80
Vilzing +1.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.20 2.00 Aubstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 1.60 2.40 Vilzing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aubstadt beter
Gelijk
Aubstadt beter
Aubstadt beter
Aubstadt beter
Aubstadt beter
Gelijk
Vilzing beter
Aubstadt beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Aubstadt
Vilzing

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Aubstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vilzing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 0.8 0.6 1.7 1.4 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1.2 2 2 1.6 2.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.3 2 2.6 3.7 3 4.4
BTS-percentage 30% 20% 40% 80% 80% 80%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Regionalliga - Bayern-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Aubstadt
Vilzing

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Aubstadt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vilzing (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Regionalliga - Bayern · Regionalliga: Bayern

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Memmingen 14 9 3 2 16:7 +9 30 W L W W W
2 Buchbach 14 8 4 2 27:16 +11 28 W D L D L
3 TSV 1860 München 13 6 6 1 27:15 +12 24 W L W D W
4 SpVgg Unterhaching 13 6 6 1 20:11 +9 24 D D D D W
5 Eichstätt 14 6 3 5 17:19 -2 21 W D W L L
6 Illertissen 13 5 5 3 21:16 +5 20 W L D D D
7 Vilzing 13 5 5 3 22:21 +1 20 D D L D W
8 Wacker Burghausen 14 5 4 5 32:25 +7 19 W W L D D
9 Bayreuth 14 6 1 7 26:20 +6 19 L W W W L
10 Augsburg II 13 5 3 5 22:27 -5 18 D L W L W
11 Eltersdorf 13 4 5 4 20:19 +1 17 L L W D D
12 Nürnberg II 12 5 1 6 22:17 +5 16 W L L W W
13 Bayern München II 12 4 4 4 15:13 +2 16 D W W D D
14 FC Schweinfurt 05 13 3 5 5 18:26 -8 14 L L D D D
15 Greuther Fürth II 13 3 3 7 18:22 -4 12 L W D D L
16 Schwaben Augsburg 13 3 3 7 14:26 -12 12 L D L W L
17 Ansbach 13 3 2 8 11:27 -16 11 W W L L D
18 Aubstadt 13 2 4 7 16:22 -6 10 L L L D D
19 Landsberg 13 1 5 7 12:27 -15 8 D L L D L
  • Promotion - Regionalliga Play Offs
  • Regionalliga Bayern (Relegation)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eichstätt 7 5 0 2 12:8 +4 15
2 TSV 1860 München 6 4 2 0 14:4 +10 14
3 SpVgg Unterhaching 7 3 4 0 12:4 +8 13
4 Buchbach 7 4 1 2 14:10 +4 13
5 Nürnberg II 6 4 0 2 17:7 +10 12
6 Wacker Burghausen 7 3 1 3 19:15 +4 10
7 Bayreuth 7 3 1 3 14:11 +3 10
8 Augsburg II 5 3 1 1 12:9 +3 10
9 Vilzing 7 2 4 1 11:9 +2 10
10 Illertissen 6 3 1 2 8:6 +2 10
11 Bayern München II 7 2 3 2 10:8 +2 9
12 FC Schweinfurt 05 6 2 3 1 11:10 +1 9
13 Memmingen 7 2 3 2 5:5 0 9
14 Aubstadt 8 2 2 4 13:12 +1 8
15 Greuther Fürth II 6 2 2 2 6:6 0 8
16 Eltersdorf 7 2 2 3 11:12 -1 8
17 Schwaben Augsburg 7 1 3 3 7:10 -3 6
18 Ansbach 6 2 0 4 6:12 -6 6
19 Landsberg 6 0 3 3 6:10 -4 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Memmingen 7 7 0 0 11:2 +9 21
2 Buchbach 7 4 3 0 13:6 +7 15
3 SpVgg Unterhaching 6 3 2 1 8:7 +1 11
4 Illertissen 7 2 4 1 13:10 +3 10
5 TSV 1860 München 7 2 4 1 13:11 +2 10
6 Vilzing 6 3 1 2 11:12 -1 10
7 Wacker Burghausen 7 2 3 2 13:10 +3 9
8 Bayreuth 7 3 0 4 12:9 +3 9
9 Eltersdorf 6 2 3 1 9:7 +2 9
10 Augsburg II 8 2 2 4 10:18 -8 8
11 Bayern München II 5 2 1 2 5:5 0 7
12 Eichstätt 7 1 3 3 5:11 -6 6
13 Schwaben Augsburg 6 2 0 4 7:16 -9 6
14 FC Schweinfurt 05 7 1 2 4 7:16 -9 5
15 Ansbach 7 1 2 4 5:15 -10 5
16 Landsberg 7 1 2 4 6:17 -11 5
17 Greuther Fürth II 7 1 1 5 12:16 -4 4
18 Nürnberg II 6 1 1 4 5:10 -5 4
19 Aubstadt 5 0 2 3 3:10 -7 2