Eltersdorf vs TSV 1860 München H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Eltersdorf
thuisvorm
W W L L D
Regionalliga - Bayern
Sportanlage Langenau
Logo van TSV 1860 München
uitvorm
W D D L D

AI-wedstrijdinzichten

Eltersdorf
TSV 1860 München

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Eltersdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TSV 1860 München (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.10
2.30
1.90
3.10
4.30
1.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
4.00
2.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.45
3.60
3.30
3.95
2.90
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Eltersdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TSV 1860 München (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W D D
W W L L D
D D L W D
vs
W L W D W
D W W W W
W D D L D
Over 2.5-vorm
O O U U O
O O U O O
U O O U U
vs
U O O U O
U O U O O
O O U O U
BTS-vorm
Y Y N Y Y
Y N N Y Y
N Y Y N Y
vs
N Y N Y Y
Y N N N Y
Y Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.50 4.00 3.00 Eltersdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 2.80 3.40 TSV 1860 München (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Eltersdorf +0.40
Eltersdorf +0.70
Eltersdorf +0.10
Eltersdorf +0.90
Eltersdorf +1.20
Eltersdorf +0.60
TSV 1860 München +0.10
Eltersdorf +0.20
TSV 1860 München +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.80 2.00 1.60 Eltersdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 2.40 1.60 TSV 1860 München (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TSV 1860 München +0.20
TSV 1860 München +0.60
Eltersdorf +0.20
Gelijk
TSV 1860 München +0.40
Eltersdorf +0.40
TSV 1860 München +0.40
TSV 1860 München +0.80
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.70 2.00 1.40 Eltersdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 0.40 1.80 TSV 1860 München (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TSV 1860 München beter
TSV 1860 München beter
Eltersdorf beter
TSV 1860 München beter
TSV 1860 München beter
TSV 1860 München beter
TSV 1860 München beter
TSV 1860 München beter
Eltersdorf beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Eltersdorf
TSV 1860 München

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Eltersdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TSV 1860 München (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.8 2 1.6 2 2.4 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.7 2 1.4 1.1 0.4 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.5 4 3 3.1 2.8 3.4
BTS-percentage 60% 60% 60% 70% 40% 100%
Clean sheet-percentage 30% 20% 40% 30% 60% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Regionalliga - Bayern-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Eltersdorf
TSV 1860 München

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Eltersdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TSV 1860 München (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Regionalliga - Bayern · Regionalliga: Bayern

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Memmingen 14 9 3 2 16:7 +9 30 W L W W W
2 Buchbach 14 8 4 2 27:16 +11 28 W D L D L
3 TSV 1860 München 13 6 6 1 27:15 +12 24 W L W D W
4 SpVgg Unterhaching 13 6 6 1 20:11 +9 24 D D D D W
5 Eichstätt 14 6 3 5 17:19 -2 21 W D W L L
6 Illertissen 13 5 5 3 21:16 +5 20 W L D D D
7 Vilzing 13 5 5 3 22:21 +1 20 D D L D W
8 Wacker Burghausen 14 5 4 5 32:25 +7 19 W W L D D
9 Bayreuth 14 6 1 7 26:20 +6 19 L W W W L
10 Augsburg II 13 5 3 5 22:27 -5 18 D L W L W
11 Eltersdorf 13 4 5 4 20:19 +1 17 L L W D D
12 Nürnberg II 12 5 1 6 22:17 +5 16 W L L W W
13 Bayern München II 12 4 4 4 15:13 +2 16 D W W D D
14 FC Schweinfurt 05 13 3 5 5 18:26 -8 14 L L D D D
15 Greuther Fürth II 13 3 3 7 18:22 -4 12 L W D D L
16 Schwaben Augsburg 13 3 3 7 14:26 -12 12 L D L W L
17 Ansbach 13 3 2 8 11:27 -16 11 W W L L D
18 Aubstadt 13 2 4 7 16:22 -6 10 L L L D D
19 Landsberg 13 1 5 7 12:27 -15 8 D L L D L
  • Promotion - Regionalliga Play Offs
  • Regionalliga Bayern (Relegation)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eichstätt 7 5 0 2 12:8 +4 15
2 TSV 1860 München 6 4 2 0 14:4 +10 14
3 SpVgg Unterhaching 7 3 4 0 12:4 +8 13
4 Buchbach 7 4 1 2 14:10 +4 13
5 Nürnberg II 6 4 0 2 17:7 +10 12
6 Wacker Burghausen 7 3 1 3 19:15 +4 10
7 Bayreuth 7 3 1 3 14:11 +3 10
8 Augsburg II 5 3 1 1 12:9 +3 10
9 Vilzing 7 2 4 1 11:9 +2 10
10 Illertissen 6 3 1 2 8:6 +2 10
11 Bayern München II 7 2 3 2 10:8 +2 9
12 FC Schweinfurt 05 6 2 3 1 11:10 +1 9
13 Memmingen 7 2 3 2 5:5 0 9
14 Aubstadt 8 2 2 4 13:12 +1 8
15 Greuther Fürth II 6 2 2 2 6:6 0 8
16 Eltersdorf 7 2 2 3 11:12 -1 8
17 Schwaben Augsburg 7 1 3 3 7:10 -3 6
18 Ansbach 6 2 0 4 6:12 -6 6
19 Landsberg 6 0 3 3 6:10 -4 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Memmingen 7 7 0 0 11:2 +9 21
2 Buchbach 7 4 3 0 13:6 +7 15
3 SpVgg Unterhaching 6 3 2 1 8:7 +1 11
4 Illertissen 7 2 4 1 13:10 +3 10
5 TSV 1860 München 7 2 4 1 13:11 +2 10
6 Vilzing 6 3 1 2 11:12 -1 10
7 Wacker Burghausen 7 2 3 2 13:10 +3 9
8 Bayreuth 7 3 0 4 12:9 +3 9
9 Eltersdorf 6 2 3 1 9:7 +2 9
10 Augsburg II 8 2 2 4 10:18 -8 8
11 Bayern München II 5 2 1 2 5:5 0 7
12 Eichstätt 7 1 3 3 5:11 -6 6
13 Schwaben Augsburg 6 2 0 4 7:16 -9 6
14 FC Schweinfurt 05 7 1 2 4 7:16 -9 5
15 Ansbach 7 1 2 4 5:15 -10 5
16 Landsberg 7 1 2 4 6:17 -11 5
17 Greuther Fürth II 7 1 1 5 12:16 -4 4
18 Nürnberg II 6 1 1 4 5:10 -5 4
19 Aubstadt 5 0 2 3 3:10 -7 2