Consadole Sapporo vs Shonan Bellmare H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Consadole Sapporo
thuisvorm
W L L D W
J2 League
Daiwa House Premist Dome
Logo van Shonan Bellmare
uitvorm
D D W W D

AI-wedstrijdinzichten

Consadole Sapporo
Shonan Bellmare

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Consadole Sapporo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Shonan Bellmare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.30
2.30
0.30
2.40
1.90
2.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
1.50
1.00
2.00
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
3.80
4.30
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Consadole Sapporo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Shonan Bellmare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D L W L
W L L D W
L L D L L
vs
W D W D D
D W L D D
D D W W D
Over 2.5-vorm
U U O O U
U O O U O
O O U O U
vs
U U O U U
U U O U U
U O U O U
BTS-vorm
Y Y Y N N
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
vs
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
N Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.10 3.40 2.80 Consadole Sapporo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 2.20 2.00 Shonan Bellmare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Consadole Sapporo +1.00
Consadole Sapporo +0.90
Consadole Sapporo +1.10
Consadole Sapporo +1.30
Consadole Sapporo +1.20
Consadole Sapporo +1.40
Consadole Sapporo +0.70
Consadole Sapporo +0.60
Consadole Sapporo +0.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.40 1.00 Consadole Sapporo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.00 1.20 Shonan Bellmare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Consadole Sapporo +0.10
Consadole Sapporo +0.20
Gelijk
Consadole Sapporo +0.30
Consadole Sapporo +0.40
Consadole Sapporo +0.20
Shonan Bellmare +0.10
Gelijk
Shonan Bellmare +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.90 2.00 1.80 Consadole Sapporo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.20 0.80 Shonan Bellmare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Shonan Bellmare beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Consadole Sapporo
Shonan Bellmare

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Consadole Sapporo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Shonan Bellmare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1.4 1 1.1 1 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.9 2 1.8 1 1.2 0.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.1 3.4 2.8 2.1 2.2 2
BTS-percentage 80% 80% 80% 70% 80% 60%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 30% 20% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen J2 League-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Consadole Sapporo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Shonan Bellmare (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

J2 League

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Vegalta Sendai 10 7 2 1 18:8 +10 23 D W W W W
2 Omiya Ardija 10 5 5 0 20:9 +11 20 D D W D W
3 Albirex Niigata 10 6 2 2 14:14 0 20 W W D W D
4 Kataller Toyama 10 5 3 2 19:10 +9 18 D W D W D
5 Yokohama FC 10 5 2 3 19:13 +6 17 L W D W L
6 Shonan Bellmare 10 4 5 1 11:9 +2 17 W D W D D
7 Oita Trinita 10 3 5 2 11:8 +3 14 D D D W W
8 Fujieda MYFC 10 3 4 3 13:11 +2 13 L D D D L
9 Blaublitz Akita 10 3 4 3 12:11 +1 13 W D D W L
10 Tegevajaro Miyazaki 10 3 4 3 14:14 0 13 W W W D D
11 Jubilo Iwata 10 4 1 5 12:13 -1 13 W L L L W
12 Tokushima Vortis 10 4 1 5 10:12 -2 13 L W W L L
13 Montedio Yamagata 10 4 0 6 11:9 +2 12 L L W L L
14 Iwaki 10 4 0 6 13:17 -4 12 W W L L W
15 Sagan Tosu 10 3 2 5 9:12 -3 11 L L L L W
16 Tochigi City 10 3 1 6 16:17 -1 10 D L L L L
17 Imabari 10 3 1 6 11:19 -8 10 W L L W W
18 Ventforet Kofu 10 3 1 6 9:18 -9 10 L L L L W
19 Vanraure Hachinohe 10 3 1 6 6:17 -11 10 L L W L L
20 Consadole Sapporo 10 2 2 6 12:19 -7 8 D D L W L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Albirex Niigata 5 5 0 0 8:3 +5 15
2 Omiya Ardija 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Blaublitz Akita 6 3 2 1 10:7 +3 11
4 Yokohama FC 5 3 1 1 13:6 +7 10
5 Tokushima Vortis 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Fujieda MYFC 5 2 3 0 7:3 +4 9
7 Montedio Yamagata 6 3 0 3 7:5 +2 9
8 Iwaki 5 3 0 2 7:6 +1 9
9 Sagan Tosu 5 3 0 2 7:6 +1 9
10 Oita Trinita 5 2 2 1 8:5 +3 8
11 Vegalta Sendai 4 2 2 0 7:4 +3 8
12 Tegevajaro Miyazaki 5 2 2 1 7:6 +1 8
13 Jubilo Iwata 5 2 1 2 5:5 0 7
14 Ventforet Kofu 6 2 1 3 6:7 -1 7
15 Consadole Sapporo 5 2 1 2 7:10 -3 7
16 Kataller Toyama 5 1 3 1 10:7 +3 6
17 Vanraure Hachinohe 6 2 0 4 3:8 -5 6
18 Shonan Bellmare 4 1 2 1 4:5 -1 5
19 Tochigi City 4 1 0 3 8:8 0 3
20 Imabari 4 1 0 3 4:8 -4 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Vegalta Sendai 6 5 0 1 11:4 +7 15
2 Kataller Toyama 5 4 0 1 9:3 +6 12
3 Shonan Bellmare 6 3 3 0 7:4 +3 12
4 Omiya Ardija 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 Tochigi City 6 2 1 3 8:9 -1 7
6 Yokohama FC 5 2 1 2 6:7 -1 7
7 Imabari 6 2 1 3 7:11 -4 7
8 Oita Trinita 5 1 3 1 3:3 0 6
9 Jubilo Iwata 5 2 0 3 7:8 -1 6
10 Tegevajaro Miyazaki 5 1 2 2 7:8 -1 5
11 Albirex Niigata 5 1 2 2 6:11 -5 5
12 Fujieda MYFC 5 1 1 3 6:8 -2 4
13 Vanraure Hachinohe 4 1 1 2 3:9 -6 4
14 Montedio Yamagata 4 1 0 3 4:4 0 3
15 Iwaki 5 1 0 4 6:11 -5 3
16 Tokushima Vortis 5 1 0 4 4:10 -6 3
17 Ventforet Kofu 4 1 0 3 3:11 -8 3
18 Blaublitz Akita 4 0 2 2 2:4 -2 2
19 Sagan Tosu 5 0 2 3 2:6 -4 2
20 Consadole Sapporo 5 0 1 4 5:9 -4 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.