Roasso Kumamoto vs FC Gifu H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Roasso Kumamoto
thuisvorm
D L D D L
J3 League
Egao Kenko Stadium
Logo van FC Gifu
uitvorm
D L L W W

AI-wedstrijdinzichten

Roasso Kumamoto
FC Gifu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Roasso Kumamoto (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Gifu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.25
0.90
3.60
2.15
2.00
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
1.00
1.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
1.60
1.60
1.60
2.75
2.90
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Roasso Kumamoto (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Gifu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D W D L
D L D D L
D W W W D
vs
L L W L W
L W W L L
D L L W W
Over 2.5-vorm
O U U U U
U U O U U
U U O U U
vs
O U O U U
O O O U U
U O U O U
BTS-vorm
Y N N N N
N N Y N N
N N Y N N
vs
Y N Y N N
Y N Y N N
N Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.30 1.40 1.20 Roasso Kumamoto (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.20 4.00 2.40 FC Gifu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Gifu +1.90
FC Gifu +2.70
FC Gifu +1.10
FC Gifu +1.80
FC Gifu +2.60
FC Gifu +1.00
FC Gifu +2.00
FC Gifu +2.80
FC Gifu +1.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 0.40 1.00 Roasso Kumamoto (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 2.60 1.20 FC Gifu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Gifu +1.20
FC Gifu +1.90
FC Gifu +0.50
FC Gifu +1.50
FC Gifu +2.20
FC Gifu +0.80
FC Gifu +0.90
FC Gifu +1.60
FC Gifu +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.60 1.00 0.20 Roasso Kumamoto (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.40 1.20 FC Gifu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Roasso Kumamoto beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Roasso Kumamoto
FC Gifu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Roasso Kumamoto (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Gifu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 0.4 1 1.9 2.6 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.6 1 0.2 1.3 1.4 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.3 1.4 1.2 3.2 4 2.4
BTS-percentage 20% 20% 20% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 60% 40% 80% 30% 20% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen J3 League-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Roasso Kumamoto
FC Gifu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Roasso Kumamoto (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Gifu (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

J3 League

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Ehime FC 10 7 2 1 24:10 +14 23 L W D W W
2 Kagoshima United 10 7 2 1 19:11 +8 23 W W D W L
3 Renofa Yamaguchi 10 6 2 2 14:7 +7 20 W W D W W
4 Nara Club 10 6 2 2 21:16 +5 20 W W W W W
5 Sagamihara 10 5 3 2 18:12 +6 18 W L D W W
6 Osaka 10 4 5 1 18:9 +9 17 W W W L D
7 FC Gifu 10 5 1 4 20:10 +10 16 L L W L W
8 Kanazawa 10 4 2 4 17:14 +3 14 D L W W D
9 Roasso Kumamoto 10 3 5 2 7:6 +1 14 W D W D L
10 Biwako Shiga 10 4 2 4 16:16 0 14 L W L D D
11 Parceiro Nagano 10 4 2 4 14:14 0 14 D W L L W
12 Gainare Tottori 10 4 1 5 12:19 -7 13 W L L W L
13 Matsumoto Yamaga 10 2 5 3 9:11 -2 11 L D W L W
14 FC Ryukyu 10 3 2 5 11:14 -3 11 W L D L L
15 Tochigi SC 10 2 4 4 11:15 -4 10 D L L D L
16 Kitakyushu 10 2 4 4 12:18 -6 10 L W D W L
17 Thespakusatsu Gunma 10 3 0 7 10:19 -9 9 L W L L W
18 Fukushima United 10 2 2 6 20:25 -5 8 L L W L D
19 Kamatamare Sanuki 10 1 2 7 12:20 -8 5 L L L D L
20 Kochi United 10 1 2 7 4:23 -19 5 D L L L L
  • Promotion - J2 League
  • Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
  • J3 League (Relegation)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Ehime FC 5 5 0 0 17:5 +12 15
2 Kagoshima United 5 4 1 0 9:4 +5 13
3 Nara Club 5 4 0 1 12:6 +6 12
4 Osaka 5 3 2 0 13:7 +6 11
5 Sagamihara 6 3 2 1 8:6 +2 11
6 FC Ryukyu 5 3 1 1 7:4 +3 10
7 Renofa Yamaguchi 4 2 2 0 5:2 +3 8
8 Tochigi SC 5 2 1 2 8:7 +1 7
9 Parceiro Nagano 5 2 1 2 4:4 0 7
10 FC Gifu 4 2 0 2 11:4 +7 6
11 Kanazawa 4 2 0 2 9:7 +2 6
12 Kitakyushu 5 1 3 1 6:6 0 6
13 Thespakusatsu Gunma 6 2 0 4 7:12 -5 6
14 Fukushima United 5 1 2 2 10:11 -1 5
15 Matsumoto Yamaga 6 1 2 3 6:9 -3 5
16 Kochi United 6 1 2 3 4:11 -7 5
17 Biwako Shiga 5 1 1 3 4:6 -2 4
18 Gainare Tottori 5 1 1 3 5:9 -4 4
19 Roasso Kumamoto 5 0 3 2 2:5 -3 3
20 Kamatamare Sanuki 4 0 1 3 6:11 -5 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Renofa Yamaguchi 6 4 0 2 9:5 +4 12
2 Roasso Kumamoto 5 3 2 0 5:1 +4 11
3 Kagoshima United 5 3 1 1 10:7 +3 10
4 FC Gifu 6 3 1 2 9:6 +3 10
5 Biwako Shiga 5 3 1 1 12:10 +2 10
6 Gainare Tottori 5 3 0 2 7:10 -3 9
7 Ehime FC 5 2 2 1 7:5 +2 8
8 Kanazawa 6 2 2 2 8:7 +1 8
9 Nara Club 5 2 2 1 9:10 -1 8
10 Sagamihara 4 2 1 1 10:6 +4 7
11 Parceiro Nagano 5 2 1 2 10:10 0 7
12 Osaka 5 1 3 1 5:2 +3 6
13 Matsumoto Yamaga 4 1 3 0 3:2 +1 6
14 Kamatamare Sanuki 6 1 1 4 6:9 -3 4
15 Kitakyushu 5 1 1 3 6:12 -6 4
16 Fukushima United 5 1 0 4 10:14 -4 3
17 Thespakusatsu Gunma 4 1 0 3 3:7 -4 3
18 Tochigi SC 5 0 3 2 3:8 -5 3
19 FC Ryukyu 5 0 1 4 4:10 -6 1
20 Kochi United 4 0 0 4 0:12 -12 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.